Post Reply

Mapa - wybór kraju

Post by baranica


Ma ktoś taki problem? Nie pojawia mi się Polska do wyboru dla nowo narysowanych odcinków a bez tego nie chce zapisać miasta i ulicy :(
baranica
Area Manager
Area Manager
Posts: 132
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times

POSTER_ID:1728552

1

Send a message

Post by baranica
Nie chodzi mi o okienko z edycją, bo ono jak widać na screenie jest - tylko dropdown z krajem jest pusty dla nowych odcinków, dla istniejących jest do wyboru Polska.

Co ciekawe teraz działa.

Ta nowa wersja edytora jest tak masakrycznie zbugowana że odechciewa się cokolwiek robić aż tego nie poprawią...
baranica
Area Manager
Area Manager
Posts: 132
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by Marcin_S
Wódz ma rację, wygląda to tak jakby dociaganie danych źle działało, oddalenie i po jakimś czasie zbliżenie obszaru przywraca Polskę w wyborze. Edytor tak działa już od ponad tygodnia., raz lepiej raz gorzej.

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by oscarek
Jest na to rozwiązanie... Nie śpieszcie się tak :)

Problem z listą rozwijaną kraju pojawia się w przypadku, gdy uruchomicie edycję adresu w chwili, gdy coś na mapie jeszcze nie zakończyło się wczytywać, jak np. ślady GPS czy inne. Drogi już są wczytane, możecie je zaznaczyć i wejść do edycji, ale że coś jeszcze jest ładowawne, pole kraju nie jest odpowiednio aktualizowane.

Przeładowanie strony edytora naprawia sprawę. Innej opcji nie znalazłem.
oscarek
Posts: 18
Send a message
https://www.waze.com/wiki/images/5/5a/W ... M_only.png
Poland - Warsaw & Radom
Area Manager: Radom

Post by tkr85
Ja zapisuję wtedy wszystko co mam do zapisania za wyjątkiem opisu tej jednej "felernej drogi" po czym klikam w "Permalink", i po przeładowaniu strony ponownie wszystko działa.
tkr85
Area Manager
Area Manager
Posts: 161
Has thanked: 42 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by WodzGalopujacySkleroz
Tak, robi się tak. Nie tylko dla nowych odcinków, również przy próbie edycji istniejących nie zawsze pojawia się formularz edytora. Pomaga cofnięcie zooma o kilka stopni, poczekanie, aż zniknie komunikat "loading road data", a potem zbliżenie bez przesunięcia (prostokąt zakreślany z shiftem). Zachowuje się tak, jakby czekał na dociągnięcie czegoś...
WodzGalopujacySkleroz
Posts: 47
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message