Z tego co ja wiem to oprócz twej teorii na temat service road są to drogi w routingu pomiędzy street a 4X4. Jeśli usunołeś je a były stosowane często na osiedlach lub wsiach to navi bedzie kierować np przez osiedle zamiast drogą przylegającą do niego, chyba że ją przemianowałeś na primary lol
Fuck you waze/google motherfuckers !
Oznaczaj jak chcesz zgodnie z ale przybędzie dużo parkingów
Fuck you waze/google motherfuckers !
Są jeszcze plany zagospodarowanie przestrzennego i czasem tam coś można znaleźć
Fuck you waze/google motherfuckers !
Uważam, że niepotrzebnie usunąłeś Service Roads a także deptaki, schody, tory.... Przeciez z tych kategorii dróg również się korzysta.
Przydałyby się takie informacje.berestovskyy wrote:Tak, też o tym myślałem.psciborek wrote:Sugestia 4: Napisałeś, żeby uważać na kąty: może dodać opis jaki kąt powoduje jaką instrukcję nawigacji. Wiem, że oficjalnie nie zostało to nigdy określone, ale pamiętam, że był gdzieś opis.
Można też sprawdzić kąty pod jakimi łączą się drogi z tym skryptem
http://userscripts.org/scripts/show/160864
Re: Map Editing Guideliness for Poland