Wazerzy na drodze

Moderators: mousepl, redviper26

Re: Wazerzy na drodze

Postby berestovskyy » Mon May 20, 2013 6:39 am

Witam!
Gutore wrote:2. Jak długo utrzymują się wydarzenia, które zasygnalizowałem podczas jazdy

To się nazywa Users Alerts timeout:
korki i wypadki: 1 h
inne: 2.5 h

Podziękowanie przedłuża wydarzenie jeszcze na pół godziny.
berestovskyy
Beta tester
Beta tester

Has thanked: 165 times
Been thanked: 391 times

Postby cr42y » Tue May 28, 2013 9:54 pm

Cześć,

Ja ostatnio trochę rzeźbię przy Mysłowicach - już robi się tam przyzwoicie, ale faktycznie jest tam jeszcze sporo do zrobienia. Testuj, czy jest ok i w razie czego zgłaszaj wszelkie problemy :)

Do zobaczenia na trasie!
cr42y

Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time

Postby deadeyye » Sun May 19, 2013 8:13 pm

W okolicy jest sporo Waze'erów, np ja, ale większość zapewne nie używa już Waze na drogach którymi ciągle jeździ, bo "wyjeździli" je już wystarczająco. Ale siedzą i np. pracują nad mapą itd, więc możesz być spokojny że mapy z dnia na dzień są coraz lepsze :) W Mysłowicach jest jeszcze masa do poprawy, więc masz pole do popisu :)
deadeyye

Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Postby FishRman » Mon Jun 17, 2013 9:00 pm

Waze'a właśnie przejął Google, zatem zmiany i usprawnienia nie są wykluczone.
FishRman

Been thanked: 1 time

Wazerzy na drodze

Postby Gutore » Sun May 19, 2013 7:07 pm

Witam,

Od wczoraj jestem świeżym Wazerem, więc chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Program działa zdecydowanie lepiej od zawalonego reklamami antyradaru na literke Y. ;)

Jednocześnie mam małe pytanka odnośnie działania programu:
1. Gdy uruchomię aplikację nie widzę ani jednego użytkownika na mapie. Z czego to wynika? Małej liczby Wazerów, problemy z aplikacją czy to dlatego, że na razie mam status "Bobasa"?

2. Jak długo utrzymują się wydarzenia, które zasygnalizowałem podczas jazdy?

Dziękuję za pomoc !

Pozdrawiam,
Gutor
Gutore

Postby Gutore » Sun May 19, 2013 7:56 pm

Dzięki za odpowiedź !

Jestem ze Śląska, a dokładniej z Mysłowic. Dzisiaj już nieco pojezdziłem po mieście z Wazem i "powalcowałem" kilka ulic i póki co dodałem kilka osiedlowych dróg.

Co do mojego pytania - chodziło mi o powiadomienia o korkach/policji itp.
Gutore

Postby Gutore » Mon May 20, 2013 6:38 pm

Dzięki wszystkim za odpowiedzi!

Szkoda, ze nas tak mało na drogach. Jak dla mnie najlepsza częścią waza jest nie sama nawigacja (która robiona przez użytkowników spokojnie dorównuje tym płatnym;)) a jego informacyjny aspekt - policja, korki, warunki na drogach itp.

Trzeba popracować nad mapa, a ludzie na pewno z czasem przekonają sie do aplikacji. :)

Pozdrawiam
Gutore

Postby loituma » Sat Jun 22, 2013 6:51 am

Tak ale w taki sposób korek jest zaznaczony tylko w jednym segmencie. Kolejny segment dla Waze jest luźny i Waze zaczyna przeklamywać - niestety.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Cierpię na chroniczny brak czasu...
Image
loituma

Has thanked: 1 time
Been thanked: 21 times

Postby Marcin_S » Mon May 20, 2013 2:15 pm

[quote="Gutore"]
1. Gdy uruchomię aplikację nie widzę ani jednego użytkownika na mapie. Z czego to wynika? Małej liczby Wazerów, problemy z aplikacją czy to dlatego, że na razie mam status "Bobasa"?

Zaraz po uruchomieniu Waze'a powinien Ci się pojawić komunikat podający ilość Waze-rów w najbliższej okolicy. Ja jeżdżę głównie w okolicach Warszawy i zdarza mi się nie spotkać nikogo, mimo że komunikat początkowy podaje np. 300 Waze-rów w okolicy. W godzinach szczytu widać, że jest nas trochę po ilości komunikatów o korkach itp.

Pozdrawiam,

Marcin_S
Konferencja Waze Polska!
24 Maja 2014
Warszawa i okolice, CM
Image
Marcin_S

Has thanked: 117 times
Been thanked: 48 times

Postby oscarek » Thu May 30, 2013 10:01 pm

wezcie pod uwage, ze Waze nie pokazuje wam wszystkich wazerow w postaci ikonek na mapie. nawet jak juz pokazuje, to informacje o ich polozeniu sa z opoznieniem. dalej, chyba priorytet maja wazerzy z grup do ktorych nalezycie. i na koniec, jak w szczycie w Wawie jest 50 raportow zgloszonych o korkach itd plus automatyczne oznaczenia przez waze o spowolnieniach, to przeciez z powietrza sie to nie robi samo :)

na koniec, jezdzijcie ZAWSZE z wlaczonym waze, nawet na trasach ktore juz znacie, ktore juz sa wywalcowane itd... chodzby po to, zeby wlasnie taki "bobas" nie zrazil sie na starcie, ze nikt z tej appki nie korzysta. zreszta nigdy nie wiadomo kiedy w trakcie jazdy trafi sie korek, policja do zgloszenia czy jakis wypadek ;) no i waze caly czas sie uczy, poza geometria ulic zbiera tez srednie predkosci przejazdow o danej porze dnia oraz wasze ulubione trasy.

na pocieszenie cos takiego znalazlem, Warszawa, grudzien 2012 :)
Image
Image
Poland - Warsaw & Radom
Area Manager: Radom
oscarek

Has thanked: 0 time

Next

Return to Poland