Wazerzy na drodze

[ img ]

Moderators: mousepl, redviper26

Wazerzy na drodze

Postby Gutore » Sun May 19, 2013 7:07 pm

Witam,

Od wczoraj jestem świeżym Wazerem, więc chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Program działa zdecydowanie lepiej od zawalonego reklamami antyradaru na literke Y. ;)

Jednocześnie mam małe pytanka odnośnie działania programu:
1. Gdy uruchomię aplikację nie widzę ani jednego użytkownika na mapie. Z czego to wynika? Małej liczby Wazerów, problemy z aplikacją czy to dlatego, że na razie mam status "Bobasa"?

2. Jak długo utrzymują się wydarzenia, które zasygnalizowałem podczas jazdy?

Dziękuję za pomoc !

Pozdrawiam,
Gutor
Gutore

Has thanked: 2 times
Been thanked: 0 time

Re: Wazerzy na drodze

Postby jarkaz » Mon Nov 03, 2014 9:51 am

Jedni odchodzą, inni przychodzą, tak to juz jest.
jarkaz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 730 times
Been thanked: 397 times

Postby Zniwek » Mon Nov 03, 2014 9:49 am

Czyżby?
Ja bym nie mówił tego zbyt pewnie... Będzie kiepsko jak jeszcze paru bardzo zaangażowanych osób zabraknie :c
Zniwek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3

Has thanked: 220 times
Been thanked: 169 times

Postby jarkaz » Mon Nov 03, 2014 9:21 am

Promocja, promocja a bedzie nas wiecej, kto raz sie zarazi to nie odejdzie
jarkaz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 730 times
Been thanked: 397 times

Postby Keel0 » Mon Nov 03, 2014 8:09 am

Ogólnie w piątek przed swietami w Szczecinie to tylko na waze mozna bylo zobaczyć zakorkowanie no i na mapach google bo naviexpert tez chyba padl bo 3/4 ulicy europeskiej i przyległej dworskiej to byl jeden wielki korek a na naviexpert pokazywalo zielona droge heh. Chyba wynika z tego ze nie mają uchwytów samochodowych bo na FB co chwile zamieszczaja zdjecia i informacje gdzie suszą gdzie korek ;/
Keel0
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 0 time
Been thanked: 10 times

Postby Konrado_1 » Sun Nov 02, 2014 8:47 pm

Faktycznie mało Wazerów hula po drogach. Na co dzień jeżdżę po Warszawie i tu jest jeszcze znośnie, choć w wielu miejscach zgłaszam wydarzenia jako pierwszy, podczas gdy Yanosik sygnalizuje mi je od dawna (jeżdżę ze zbójem w tle). Rzadko wypuszczam się za miasto, ale w trakcie moich dalszych wakacyjnych podróży nie spotkałem na drodze żadnego z Wazerów, nie mówiąc już o aktualnym trafficu. Niewątpliwym plusem aplikacji jest to, że nie zdarzyło mi się, by padła funkcja nawigacji (w trakcie szczytu wakacyjnego Yanosik niestety tradycyjnie padł i sygnalizował jedynie zdarzenia na drodze).
Konrado_1

Has thanked: 3 times
Been thanked: 11 times

Postby Keel0 » Sun Nov 02, 2014 8:09 am

Witam ;)
Ostatnio dołączyłem do grupy Suszą! Szczecin na facebooku jest tam ponad 7 tys :D gdyby chociaż 100 osób zaczeło używać Waze :cry: Gdy zapytałem czy znają Waze to wiekszość pierwszy raz o nim słyszy. Próbuje ich tam przekonać i rozreklamowąć trochce ten program :) :roll:
Keel0
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 0 time
Been thanked: 10 times

Postby theblackzork » Mon Jun 24, 2013 8:13 am

loituma wrote:Tak ale w taki sposób korek jest zaznaczony tylko w jednym segmencie. Kolejny segment dla Waze jest luźny i Waze zaczyna przeklamywać - niestety.

NIe zauważyłem, żeby waze przejmował się ikonkami korków. Owszem, jak droga jest żółta, czerwona lub czarna to prowadzi inną, ale ikonki chyba zupełnie olewa.
theblackzork

Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Postby loituma » Sat Jun 22, 2013 6:51 am

Tak ale w taki sposób korek jest zaznaczony tylko w jednym segmencie. Kolejny segment dla Waze jest luźny i Waze zaczyna przeklamywać - niestety.

Sent from my iPhone using Tapatalk
loituma
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 8 times
Been thanked: 54 times

Postby theblackzork » Tue Jun 18, 2013 8:08 am

psciborek wrote:Weź pod uwagę, że Waze analizuje każdy segment oddzielnie, więc wystarczy, że do głównej arterii dochodzi jakaś mała dróżka i już ta główna będzie miała 2 oddzielne korki, albo gorzej - będzie miała tylko jeden.

Mnie osobiście interesuje tylko pierwsza ikonka, idealnie jak jest w miejscu gdzie korek się zaczynał jak było zgłoszenie. Jej powielenie na każdym kolejnym segmencie powoduje tylko, że mapa jest mniej czytelna.
theblackzork

Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Next

Return to Poland