Wazerzy na drodze

Moderators: mousepl, redviper26

Re: Wazerzy na drodze

Postby psciborek » Mon Jun 17, 2013 11:09 pm

zorkus wrote:Mnie w Wawie czasem denerwują ikonki korków. Powinni dodać jakiś mechanizm złączania tych ikonek, bo niektórzy stojąc wysyłają raport co chwila i na odcinku 3 km korka jest potem 6 ikonek.

Weź pod uwagę, że Waze analizuje każdy segment oddzielnie, więc wystarczy, że do głównej arterii dochodzi jakaś mała dróżka i już ta główna będzie miała 2 oddzielne korki, albo gorzej - będzie miała tylko jeden.
Image
psciborek

Has thanked: 88 times
Been thanked: 108 times

Postby pwlsrs » Mon Jun 17, 2013 8:29 pm

szkoda że nie koszysta z map od google albo chociażby z openstreet maps. Z tą pierwszą to kto wie w końcu google kupiło sobie waze
pwlsrs

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby szalejot » Wed May 29, 2013 1:54 pm

Nie wiem, czy też macie takie odczucie, ale ostatnio jakby mniej Wazerów widzę na drodze (jeżdżę głównie w Warszawie). Czyżby jakaś konkurencja zjadała nam użytkowników? Może Google?

Swoją drogą nie wiem, czy to zmniejszenie liczby użytkowników nie zbiegło się z wyłączeniem numerów ulic. Jak dla mnie apka sporo straciła na tym. Wcześniej numery w wielu miejscach kulały, no ale teraz w ogóle ich nie ma.
szalejot

Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time

Postby Tobjas » Mon May 20, 2013 5:07 pm

Ja tez dosc zadko spotykam kogos na drodze ale widac ze drogi sie rozrastaja wiec ktos edytuje ;) sam juz dodalem sporo drog a teraz zrobilem dluzsza traske i bede sie bral za budowe ;) zauwazylem tez ze aplikacja smiga duzo lepiej jak jej sie nie zamknie calkowicie tylko tym guzikiem w programie do wylaczania i ona sobie dziala w tle i pozniej lapie sygnal praktycznie po kilku sekundach. Jak ja wylaczalem wczesniej tak calkowicie to strasznie sie gubila (iphone)
Tobjas

Has thanked: 18 times
Been thanked: 15 times

Postby Tobjas » Thu May 30, 2013 6:23 pm

Cos chyba jednak jest nie tak bo ja od miesiaca nie widzialem nikogo na drodze ;(
Tobjas

Postby Tobjas » Fri May 31, 2013 4:52 am

Hehe mi uruchomienia waze weszło już w krew ;) Po tym zdjęciu cieszę się że mieszkam w małej miejscowości i nie muszę sie denerwować w korkach ;)
Tobjas

Postby Tobjas » Sun Jun 16, 2013 8:23 am

zorkus wrote:
Co do jeżdżenia z Waze ja sobie zrobiłem tak, że jak telefon wpinam do zestawu to Waze się odpala automatycznie.

Heh a jak to ustawiles? Jest jakis specjslny zestaw czy cos?
Tobjas

Postby Tobjas » Sun Jun 16, 2013 4:03 pm

W mojej miejscowosci niestety jestem sam wiec jak sa zgloszenia to tylko moje ;(
Tobjas

Postby Zniwek » Sun May 19, 2013 7:50 pm

Witam Cię serdecznie! ;)

1. Gdy ostatnio jechałem z Krakowa do Lubonia, to po drodze spotkałem zaledwie DWÓCH Wazerów... Niestety, albo się wszyscy poukrywali, albo naprawdę tak cienko w Polsce.

2. Masz na myśli korki? Czy raczej błędy na mapie?

Powiedz Nam jeszcze skąd jesteś, czy ewentualnie mógłbyś pomóc z mapą?

Pozdrawiam :)
Image

PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)
Zniwek

Has thanked: 65 times
Been thanked: 36 times

Postby Zniwek » Sun May 19, 2013 9:16 pm

Wokół Katowic, na A4 właśnie te dwie osoby śmigały... Ogólnie dzięki ojcu znam wiele miejsc w Polsce, praktycznie wszędzie już byłem, no ale nie z Waze, to edytować tam nie mogę :/

Te powiadomienia to właśnie nie wiem... Na A4 był zaznaczony korek, później chyba zniknął, ale nie wiem ile czasu tam był, może gdzieś jest to wyjaśnione?

Na przykład ja nie mam jeszcze prawka :C
Jak jadę gdzieś do rodziny, czy na dłuższy wyjazd to potem jest tyle do edycji że mi na rok wystarczy :P

Siedzę w edytorze, dodałem praktycznie wszystkie drogi w mniejszych miejscowościach wokół Poznania, biorę się po części za numery domów, a także dodaję drogi w samym Poznaniu, też troszkę brakuje, zwłaszcza na uboczach...Spędzam w edytorze nawet po kilka godzin, ale bez pomocy ciężko.
Image

PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)
Zniwek

Has thanked: 65 times
Been thanked: 36 times

PreviousNext

Return to Poland