Jest OK, dzięki.Crazy2006 wrote:Zobacz czy jest OK - poprawiłemSeklod wrote: 2. Mam problem ze skrzyżowaniem ulic księgarska (dodana przez mnie) i Sułowska, nie mogę ustawić wszystkich skrętów - dostaję komunikat "no permission"
Pewnie, nie pali mi się aby zostać AMrlpl wrote:Jest jeszcze coś takiego, jak area manager, ale sugerowałbym, żebyś najpierw pouczył się edytować mapy mając zwykłe uprawnienia.
Co do numeracji, to na forum Editing można przeczytać, że aktualnie nie można numerować, bo pracują nad nową (w założeniu lepszą) wersją numeracji.
Trzeba uzbroić się w cierpliwość...
Trzeba uzbroić się w cierpliwość...
[quote="byo-spoon"]
Zdjęcia dla Wrocławia są przesunięte w prawo - różnica wynosi ok. 15 metrów więc może prowadzić do sporych błędów.
[/code]
Ogromnych wręcz błędów w namierzaniu celu wojskowego
Cywilne, GPS'y montowane w komórkach prawie tej ogromnej rozbierzności nie widzą. Sama nawigacja ma przyciąganie do linii drogi, ciekawe po co
Błąd np stojąc pod drzewem może wynosić nawet 50 metrów.
Lekko mówiąc te 15m to bardziej psychologiczna przeszkoda niż fizyczna
Zdjęcia dla Wrocławia są przesunięte w prawo - różnica wynosi ok. 15 metrów więc może prowadzić do sporych błędów.
[/code]
Ogromnych wręcz błędów w namierzaniu celu wojskowego
Cywilne, GPS'y montowane w komórkach prawie tej ogromnej rozbierzności nie widzą. Sama nawigacja ma przyciąganie do linii drogi, ciekawe po co
Błąd np stojąc pod drzewem może wynosić nawet 50 metrów.
Lekko mówiąc te 15m to bardziej psychologiczna przeszkoda niż fizyczna
Fuck you waze/google motherfuckers !
Ze specyfikacji technicznej i własnych obserwacji na róznych urządzeniach. Proponuje test przejdź się z iPhonem po ogródku z włączonym google maps ( najlepiej zdjęcia sat ).
Z tego co wiem maxymalna dokładność iPhona wynosi 9 metrów.
Wklejam jeden z wielu linków mówiący o tym http://stackoverflow.com/questions/2118 ... phones-sdk
Asystent pasa działa na troche innej zasadzie niż super lokalizacja co do metra. Śledzi kierunek poruszania się samochodu i jego dynamiczne przemieszczanie się w oparciu o układ mapy a nie sensu stricte lokalizację ( wyłącz całkowicie navi na skrzyżowaniu, nie przemieszczaj się i włącz navi - nie rozpozna pasa ruchu na którym jesteś a jeśli nie masz kompasu to nawet będzie miał trudność w lokalizacji na której jezdni jesteś )
Z tego co wiem maxymalna dokładność iPhona wynosi 9 metrów.
Wklejam jeden z wielu linków mówiący o tym http://stackoverflow.com/questions/2118 ... phones-sdk
Asystent pasa działa na troche innej zasadzie niż super lokalizacja co do metra. Śledzi kierunek poruszania się samochodu i jego dynamiczne przemieszczanie się w oparciu o układ mapy a nie sensu stricte lokalizację ( wyłącz całkowicie navi na skrzyżowaniu, nie przemieszczaj się i włącz navi - nie rozpozna pasa ruchu na którym jesteś a jeśli nie masz kompasu to nawet będzie miał trudność w lokalizacji na której jezdni jesteś )
Fuck you waze/google motherfuckers !
To się nijak nie sumuje, najwyżej jeśli działa funkcja "poprawy" drogi przez Waze to się w jakimś procencie winno znosić.
Celeowo o tym wspomniałam, gdyż uważam, że błąd Bing maps jest na tyle nieznaczący, że dużo ważniejsze jest rysowanie, dodawanie poprawnych dróg, skrzyżowań na danym obszarze, niż stwarzanie nowego problemu utrudniającego, ten proces.
Celeowo o tym wspomniałam, gdyż uważam, że błąd Bing maps jest na tyle nieznaczący, że dużo ważniejsze jest rysowanie, dodawanie poprawnych dróg, skrzyżowań na danym obszarze, niż stwarzanie nowego problemu utrudniającego, ten proces.
Fuck you waze/google motherfuckers !
Tu akurat błąd ( przesunięcie ) wynosi circa 25 metrów a nie rzeczone 7-8 dla Wrocławia i innych miejscowości. Współczuje Krakowowi i ubolewam nad tą składanką Microsoftu.
Jednak mnie tym nijak nie przekonasz, iż nawet ta niedokładność cokolwiek zmienia w Waze. Sama rejestruje większe błędy koło domu i to nie wynikające z przesunięcia zdjęć sat tylko z algorytmu predykcji drogi przez Waze.
Chcesz to poprawiaj przesunięcia nawet 1 metra - będzie to może przydatne w next gen of GPS, ja zostaje przy swoim i swych obserwacjach i wnioskach. Każdy może utrudniać sobie życie i pracę o ile czyni to na własne konto.
Mylisz się co do sumowania, gdyż nie jest to błąd statystyczny za jaki to uważasz tylko przesunięcie a to duża różnica i tymbardziej jeśli nie działa ( a szkoda ) poprawa śladu drogi to 7 m pozostanie 7 metrami, 8 - ośmioma itd...
Zastanawiam się też nad tym czy idąc tą drogą nie dojdziemy w końcu do momentu gdy wogóle nie będzie dodawało się nic do Waze gdyż może coś być obarczone błędem przesunięcia, droga jest remonowana, bedzie remontowana, może dochodzi do zmiany jej geometrii a może z dwukierunkowej stała się wczoraj jedno....
Jednak mnie tym nijak nie przekonasz, iż nawet ta niedokładność cokolwiek zmienia w Waze. Sama rejestruje większe błędy koło domu i to nie wynikające z przesunięcia zdjęć sat tylko z algorytmu predykcji drogi przez Waze.
Chcesz to poprawiaj przesunięcia nawet 1 metra - będzie to może przydatne w next gen of GPS, ja zostaje przy swoim i swych obserwacjach i wnioskach. Każdy może utrudniać sobie życie i pracę o ile czyni to na własne konto.
Mylisz się co do sumowania, gdyż nie jest to błąd statystyczny za jaki to uważasz tylko przesunięcie a to duża różnica i tymbardziej jeśli nie działa ( a szkoda ) poprawa śladu drogi to 7 m pozostanie 7 metrami, 8 - ośmioma itd...
Zastanawiam się też nad tym czy idąc tą drogą nie dojdziemy w końcu do momentu gdy wogóle nie będzie dodawało się nic do Waze gdyż może coś być obarczone błędem przesunięcia, droga jest remonowana, bedzie remontowana, może dochodzi do zmiany jej geometrii a może z dwukierunkowej stała się wczoraj jedno....
Fuck you waze/google motherfuckers !
W braku takowych wiedzących i w braku nieogranicznej ilości bilonów NBP. Sponsor mile widzianyW czym problem zapytać kogoś, kto wie, albo sprawdzić?
Wiem, wiem są mapy i stony urzędów etc.. tylko komu by chciało się przy każdej drożynce to sprawdzać a nawet jeśli to wyrysowanie obszaru uj trwałoby... a i tak 101% pewności by nie było bo ktoś by zamknął drogę 5 min po przejechaniu Choć ja wolałabym te obszary przejeździć i to dokładnie
Do całej reszty to praktycznie j/w z tym, iż błąd nie jest bardzo znaczącym, gdyż lepsza droga nawet 100 metrów przesunięta niż jej brak
Fuck you waze/google motherfuckers !
Rlpl co mnie się chce albo i nie to moja sprawa i nie Tobie to oceniać ani twierdzić tak a nie inaczej a tymbardziej wmawiać, iż robię coś z dokładnością 100 m i niechlujnie od niechcenia. Chcesz coś udowodnić to wal prosto a nie ogródkami jak politycy, ogólnie to powiem tak: mnie to koło wentla lata co i jak robisz tylko wkurza to pouczanie innych i dawanie "dobrych" rad.
Twój ton wypowiedzi prowadzi do jednego wniosku, iż nic nie warto robić bo i tak zero podziękowania tylko bezsensowne wymądrzanie będę słyszeć.
Zniechęciłeś mnie porządnie do dalszych edycji.
Dziękuję bardzo.
EOT
Twój ton wypowiedzi prowadzi do jednego wniosku, iż nic nie warto robić bo i tak zero podziękowania tylko bezsensowne wymądrzanie będę słyszeć.
Zniechęciłeś mnie porządnie do dalszych edycji.
Dziękuję bardzo.
EOT
Fuck you waze/google motherfuckers !
Jaką komendę i jak skonstruowaną dodać by zmieniać przesunięcie w zależności od zoomu ?div#Aerial .MicrosoftMap {
margin-left: -60px;
}
Ręcznie reedeytować wartości góra, dół, prawo, lewo za wygodne nie jest
Fuck you waze/google motherfuckers !
Re: [Wrocław] Edycja map