Switch to full style
[ img ]
Post a reply

Numeracja domów

Tue Aug 27, 2013 11:11 pm

Cześć!
Jak dodawać numery domów w małych miejscowościach w których nie ma ulic? Jeżeli nie dodamy nazwy ulicy edytor nie pozwala na dodanie numerów. W skutek tego teraz wygląda to tak, że mamy nazwę miejscowości, numer drogi, numer domu co jest kompletnie nieporęczne, bo kto zna numery dróg?

Re: Numeracja domów

Wed Aug 28, 2013 6:32 am

Ja robię to tak, że wpisuję nazwę miejscowości/wsi jako nazwę drogi (w jej granicach oczywiście). Inaczej tego nie rozwiążesz wydaje mi się, ale jestem początkującym Wazerem, więc może powinien wypowiedzieć się ktoś bardziej doświadczony ;)

Fri Oct 11, 2013 8:11 pm

Nie wiem czy zauważyliście, ale można już dodawać numerację budynków zawierającą litery. Nareszcie będzie można uzupełnić zaległości :)

Fri Oct 11, 2013 8:44 pm

No patrz, a już straciłem nadzieję i nie sprawdzałem!
Czas uaktualnić numery i listę w mojej sygnaturce ^^

Fri Oct 11, 2013 10:15 pm

O ile dobrze pamiętam to już dawno można było dodawać. Albo mi się tylko wydaje ;)

Fri Oct 11, 2013 11:41 pm

Sprawdzałem może dalej jak tydzień temu i nie było ;)

Fri Oct 11, 2013 11:49 pm

Dokładnie. Na forum głównym nawet o tym nie pisali - puściłem post, zobaczymy ilu zdziwionych tam bedzie ;)

PS.
Przez pewien czas nie edytowałem i dziś dopiero zauważyłem kolejną nowość - węzły na końcu ślepych uliczek dodawane są z automatu. Miodzio ;)

Sat Oct 12, 2013 12:02 am

Dałbym sobie rękę uciąć, że od kilku miesięcy można dodawać numery, a węzły pojawiły się mniej więcej kiedy Live Map

Sat Oct 12, 2013 12:48 pm

Mozna od kilu mieisecy dodawac, tylko teraz mozna dodac 19A, wczesniej tylko cyfry...

Sat Oct 12, 2013 1:42 pm

Ok, mój błąd. Litery są od niedawna
Post a reply