Post by Tobjas
Ale jezeli wjazd na tory jest zablokowany to jakim cudem? A pozatym sa oznaczone jako tory i szyny wiec chyba w Centrali Waze pracuja kumaci ludzie i wiedza ze po torach sie autem nie jezdzi. Jak sie oznaczy ze jest deptak dla pieszych to chyba tez raczej waze tam nie posle auta. No bynajmniej gdybym ja tworzyl nawigacje i dal mozliwosc budowania torow to bym tak zrobil ze autem po nich nie mozna jezdzic.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Ostatnio widziałem piłkę na torach. Grochem nierealne żeby tam autem dojechać. Nie wiem co Waze chce w ten sposób sprawdzić. Może to jakiś blad:(

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Vooytek
Przerabiać teraz wszystko? :/
Może w końcu to wprowadzą...
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
W Poznaniu trasa tramwajowa na Franowo jest oznaczona jako MPK i Validator wywala błąd nazwy. Ja tego nie rysowałem, więc nie wiem czy usuwać takie rzeczy?
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Dlaczego nie łączyć? Widziałem już w kilku miejscach zarówno połączone węzłem oraz tylko przecinające się. Jak strzałki są odpowiednio ustawione, to na pewno na tory Cię nie wpuści ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Przesadzacie z tym algorytmem... Przecież to nie jest tak źle napisane żeby skrzyżowanie z możliwością przejazdu tylko prosto mogło cokolwiek zmienić. A załóżmy że za miesiąc się tory pojawią w kliencie i wszędzie gdzie są skrzyżowania pojawią się przejazdy... Będziemy musieli łączyć i tak.

444 posty ^^
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by wozik-am
W Gdańsku mamy SKM zamiast PKP i walidator krzyczy. Myślę, że należy zmienić, ale tory na razie mają niższy priorytet.
wozik-am
Posts: 33
Send a message

Post by wroSlaw
Tobjas wrote: a w miejscu w którym jest przejazd bądź droga przechodzi przez tory robię skrzyżowanie i ustawiam kierunki jazdy tak zeby bylo dobrze.
Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Wszystko fajnie, ale nie łączyłbym torów z drogą. Myślę że trzeba poczekać a tory robić jako tory.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
Zniwek wrote:Dlaczego nie łączyć? Widziałem już w kilku miejscach zarówno połączone węzłem oraz tylko przecinające się. Jak strzałki są odpowiednio ustawione, to na pewno na tory Cię nie wpuści ;)
https://www.waze.com/wiki/Drogi#Tory.2C_szyny
"Uwaga!
Nie mapujemy linii tramwajowych i nigdy nie połączamy torów i drogi, nawet na przejazdach kolejowych. "
To była moja opinia, ale widzę że na wiki jest po mojemu.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message