Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by rysal
"Albo robię trasę a Waze widzi mi na koniec tylko część kilometrażu (np. z 550 km zrobionych ciągiem widzi mi 130 km).
Na koniec podstawowe stwierdzenie moich znajomych którym zaproponowałem Waze "Mojej okolicy w tym GPS nie ma więc jest do kitu!"


Myślę, że jest to problem zasięgu sieci GSM. Po prostu na pewien czas wylogowujesz się z systemu.
To samo w przypadku Twoich znajomych. To raczej chodzi o GSM, a nie GPS.
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by rysal
A jak myślisz ?? Samo się nie zrobiło ... ;)
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by siwa
Przetłumaczyć waze.
Uzupełniać mapy.
Ewangelizować ;)
siwa
Posts: 10
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by siwa
Ja mam automapę, która jest idealna do jeżdżenia po krzakach i na wakacje, ale na miasto wolę waze. Można mieć real time updaty TomToma, AM czy garmina, ale wracamy do tego samego -- wymagana jest karta sim z dostępem do netu i transfer jest większy niż waze.

I bez przesady z tymi kosztami za internet.
Za 100MB w Plusie płacę miesięcznie 8 zł. Za 250 zapłaciłabym 16 (nie mam wypasionej taryfy, jakieś 45 zł miesięcznie plus pakiet netowy) -- nie żartujmy, że to są duże koszty. Przecież waze żre minimalnie transfer.

Problem w popularyzcji (facebooki, twittery, blipy, profile)
Geolokalizacja Foursquare zrobiła się w pewnym momencie modna -- trzeba by wylansować waze ;)

Ostatnio zauważyłam, że się nas więcej w Warszawie zrobiło. Podglądam i dużo jest userów zarejestrowanych dwa tygodnie temu, dwa dni temu.
Może coś się ruszy.
siwa
Posts: 10
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by siwa
Nie znam AM i Garmina, ale korzystam z TomToma i jest to nawigacja off-line.
Nawigacja jest oczywiście offline, ale jak chcesz mieć info o korkach, wypadkach i objazdach, to te wersje ściągane z serwera są siłą rzeczy nie zawsze aktualne.
Korzystam z iPhona, czytam często różne fora poświęcone tym telefonom i śmieszy mnie jakie ludzie mają problemy żeby płacić parę zł za internet. A korzystają z telefonu, który do tego przede wszystkim jest przeznaczony. Żałosne !!
Na dwu forach napisałem parę słów o Waze i zaprosiłem do korzystania. Myslisz, że był jakiś odzew ?? :?:
Ifon do najtańszych urządzeń nie należy, koszty netu przy kosztach zakupu powinny byc zaniedbywalne. I nie bardzo wiem po cholerę ifon bez netu.
Ja używam Nokii E52 i całkiem sie do waze, na miasto sprawdza.
siwa
Posts: 10
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by siwa
Obstawiam, że z tego tematu można wyhodować wypasionego flejma, bo nikt nie ma tak wiernych fanbojów, jak japko.
Ja nie mam, nie używam i nie potrzebuję ;)
siwa
Posts: 10
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by slaw
ile można czekać na pokazanie się na mapce w telefonie
Możesz się nie doczekać. Wybierz Menu Ustawień/Transfer danych/Odśwież mapę obszaru.
slaw
Posts: 6
Send a message

Post by tatarysh
Ja próbowałem parę osób wkręcić w swoim mieście - jednak brak chętnych.
Aktualnie sam edytuje swoje miasto i zaczynam powoli sąsiednie mniejsze wioski, samemu jednak troszkę ciężko :/

Być może jest ktoś z okolicy Białej Podlaskiej i chciałby pomóc?
Szkoda, że nie można zobaczyć kto w ostatnim czasie przejeżdżał w danym regionie...
tatarysh
Posts: 4
Send a message

Post by wignaczewski
Można wieszać na lusterku zapach z napisem Waze. Dziś jak na zawołanie taki dostałem. :)
The attachment Waze_zawieszka.jpg is no longer available
wignaczewski
Posts: 48
Has thanked: 1 time
Send a message
Attachments

Post by wignaczewski
rysal wrote:Możliwe że tu masz odpowiedź na Twoje pytanie :
http://www.waze.com/blog/pimp-your-car- ... y-for-now/
Dokładnie nie pamiętam jak to się stało, ale wypełniałem ankietę dot. Waze na Facebook.
wignaczewski
Posts: 48
Has thanked: 1 time
Send a message