Post by wignaczewski
Ostatnio był zapaszek. Teraz jest coś bardziej iodjechanego. Będziesz rozpoznawalny z kilometra. Nikt nie będzie miał już wątpliwości, że oto jedzie król szos nawigowany przez Waze. Zamów chorągiewkę i reklamuj Waze w swoim mieście. :)
http://www.waze.com/blog/get-a-free-waze-car-flag/

Tak na poważnie, to jakim trzeba być przypałowcem by jeździć z zamocowaną reklamą nad dachem. Flagi polski nie są do tej grupy zaliczane. :)
wignaczewski
Posts: 48
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by zbyszekc
siwa wrote: Ifon do najtańszych urządzeń nie należy, koszty netu przy kosztach zakupu powinny byc zaniedbywalne. I nie bardzo wiem po cholerę ifon bez netu.
Można odpowiedzieć na dwa sposoby. Pierwszy to wskazanie zastosowania iPhone. IMHO to narzędzie lanserskie i nie można się na nim chwalić darmowym oprogramowaniem.

Druga sprawa to koszty netu. Jak się ma Jaguara czy choćby Volkswagena nowego to czy przyjdzie komu montować w nim zasilanie gazem? ;-)
zbyszekc
Posts: 20
Send a message

Post by zbyszekc
Niestety po pewnym czasie Waze zaczyna pokazywać rogi. Ile razy można poprawiać ulice po tym jak serwer "uśredni ścieżki"? Tym bardziej jak uśrednia na trasie z trzema lub czterema pasami w jednym kierunku. Albo ile można czekać na pokazanie się na mapce w telefonie stacji benzynowej po dokładnym jej opisaniu, narysowaniu wjazdów i zjazdów? Ja czekam drugi miesiąc i nic.

Podczas jazdy głównymi trasami (Warszawa-Kraków, Warszawa-Wrocław) można rysować ścieżki w szczerym polu. Co dziwne pojawiają się i znikają.

Albo robię trasę a Waze widzi mi na koniec tylko część kilometrażu (np. z 550 km zrobionych ciągiem widzi mi 130 km).

Na koniec podstawowe stwierdzenie moich znajomych którym zaproponowałem Waze "Mojej okolicy w tym GPS nie ma więc jest do kitu!" A potem następuje wyliczanka innych programów które dany rejon mają pięknie opisany.

Nalepki, chorągiewki to działania kosztowne i mało efektywne.
Wszyscy czekamy na jakąś istotną zmianę jakościową programu.
Jeśli tego nie będzie to projekt się zwinie.
zbyszekc
Posts: 20
Send a message