Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by world_qfrv61xl
Cześć,

Witam bardzo serdecznie. Jestem nowy na forum, ale Waze mam już ładnych parę miesięcy. Teraz zabrałem się, za update map :)

I mam do was pytanie. Jak mogę zmienić swój nick. Ten do mnie nie przemawia :D. (Zakładałem konto przez Facebook).
world_qfrv61xl
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by world_rpc5u86a
Cześć, jestem Patryk z okolic Warszawy i chciałbym dodać kilka nowych miejsc.
world_rpc5u86a
Posts: 3
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by world_txx6jkof
Witam
Jestem już zarejestrowany od prawie 9 miesięcy ale nie miałem zbytnio dostępu do neta w telefonie ale teraz to się zmieniło i obojętnie gdzie jadę Waze zawsze mi towarzyszy świetna nawigacja tylko jak wcześniej wspomnieliście jest mało użytkowników co mnie dziwi że w Gorzowie Wlkp nie ma nikogo przynajmniej nikogo nie widzę :P bo Ja jestem ze Strzelce Krajeńskich 25 km od Gorzowa. Tak naprawdę wszedłem na edytor mapy dopiero wczoraj ale jak już wszedłem to spędziłem tam z dobre 4 godziny by poprawić Strzelce i dodać parę punktów ale jest dużo do zrobienia jeszcze no i pewnie zajmę się też okolicami i Gorzowem :)

ps.jak zmienić nazwę użytkownika bo nigdzie nie mogę znaleźć tej opcji
world_txx6jkof
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by world_u0qb6ps7
Cześć wszystkim,

Waze to moja druga przygoda z edycją map. Niestety poprzednia platforma przestała być dostępna już dłuższy czas temu. Zatem czas na kolejne podejście :)
Moje rejony to Gdańsk oraz Tczew/Malbork.

Pozdrawiam
world_u0qb6ps7
Posts: 1
Send a message

Post by world_wml0gb89
Witam.Jestem Tomek i od dzis zaczalem dopiero uzywac Waze.Ogolnie wszystko mi sie w apce podoba i jest przejrzyscie zrozumiala.Jest tylko jeden mankament.Mianowicie jezdzilem i nawet jakis cukierek sie trafil ale nic nie mam naliczone.Jesli problem zostanie usuniety bede korzystal nadal oraz polece znajomym. :)
world_wml0gb89
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by world_wxk67a81
Cześć
Chciałbym powitać wszystkich użytkowników.
Jestem z 3City i dopiero poznaję tajniki tej aplikacji :-)
world_wxk67a81
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by world_x8pk1ysn
Cześć wszystkim!
world_x8pk1ysn
Posts: 1
Send a message

Post by world_ym2toxge
Witam wszystkich serdecznie. Z tej strony Grzegorz. Waze używam od lat. Niestety od momentu przejścia na samochód z Android Auto mam z nawigacją bardzo irytujący problem który postanowiłem w końcu spróbować naprawić:) Ale o tym w innym wątku.
world_ym2toxge
Posts: 3
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by wozik-am
Witam,
mieszkam w Gdańsku w okolicach lotniska (mojej ulicy nie ma na mapie, jeszcze) i poruszam się głównie po okolicach Trójmiasta.

Pozdrawiam
wozik-am
Posts: 33
Send a message

Post by wozik-am
@szastan - bardzo się cieszę, że jest ktoś nowy w Gdańsku! Spotkaliśmy się dzisiaj w edytorze. W sprawie błędów polecam zainstalować walidator, jeśli jeszcze nie masz.
Pozatym, jeśli używasz Facebooka, zapraszam do zapisanie się do grupy. Mało jest osób z Trójmiasta.
wozik-am
Posts: 33
Send a message