Post by Mihau3
Witam.
Michał z Łodzi. O aplikacji dowiedziałem się od brata, bardzo fajna, raz mi już pomogła (pokazała wypadek na drodze).
Pozdrawiam.

p.s. Jak się dołącza do grupy?
Mihau3
Posts: 2
Send a message

Post by Miro0412
Witam bardzo serdecznie.
Miro0412
Posts: 14
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Mis_Pierdzis
Cześć,

Przemek z Torunia jestem. Wcześniej jeździłem na Mapach Google, Yanosiku, NaviExpert, duużo wcześniej na Automapie. Ostatnio postanowiłem zainstalować apkę, potestować trochę, spodobała mi się bardzo no i jestem. Jeźdżę głównie okolice Torunia oraz trasy w kierunku Kołobrzegu, Bornego Sulinowa oraz okolice tychże.

Do zobaczenia na drodze i życzę Wam wszystkim szerokości :)
 
 
Mis_Pierdzis
Posts: 4
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Mistrz_prostej
Siema ściema

Galaktyka Mazowiecka i okolice. Waze w fazie testów. :roll:
(na co dzień: CB, AutoMapa i Yanosik)

Pozdrawia się!
MP :)
Mistrz_prostej
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by MK-Borgis
Ja się jeszcze chyba nie przywitałem a wypada, bo już trochę z W się poruszam.
Gdzie bywam? Warszawa i okolice, czasami Europa :)
MK-Borgis
Posts: 6
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by mll0dy
Kubcio wrote: Minusy:
- jeszcze nas mało
- niektóre opcje jak dla mnie zbyteczne (np. 1. walcowanie oznacza dla mnie konieczność zatrzymania się, wejścia w opcje, uruchomienia walca, ponownego włączenia się do ruchu - dlatego wolę to robić edytując mapę w domu, 2. ostrzeżenia przed fotoradarami mnie raczej nie interesują, niech się piraci martwią, ja nie mam czasu prowadząc samochód tyle klikać, 3. cen paliw nie ma jak wprowadzać bo wszędzie musiałbym się zatrzymywać, nie sposób klikać tyle w czasie jazdy, ceny paliw podaję w serwisie autocentrum.pl - nie rozdwoję się).
- brakuje mi danych o ograniczeniu prędkości na danym odcinku (Here Drivie to ma i jest to świetne)
- aplikacja działa ciągle online (choć mam duży pakiet)
Całe szczęście, że Waze nie zmusza do korzystania z tych opcji. Lepiej, że są one dostępne nawet jeśli Ty ich nie wykorzystujesz.
Do niedawna, jeszcze za czasów podkładu Binga, miałem do dyspozycji jedynie białą kartkę ;p W takiej sytuacji bez walcowania ani rusz
Domyślam się, że "fotoradarami" nazywasz patrol policji. To prawda trochę klikania jest.
No a ceny to jak kolega Zniwek zauważył najlepiej jest aktualizować tylko tą na której się znajdujesz a nie każdą obok której jedziesz.

Ograniczenia prędkości bardzo by się przydały zwłaszcza, że zdarzają się kwiatki pod tytułem "Lekki korek 52 km/h w centrum miasta"

Na transfer danych polecam "AERO2"

Na koniec witam w naszym "skromnym" gronie i życzę miłego edytowania.
mll0dy
Area Manager
Area Manager
Posts: 86
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by mlp_toyota
Witam, zainstalowałem waze z ciekawości, co prawda brak polskiego lektora ale ciekawa kncepcja nawigacji
mlp_toyota
Posts: 5
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by mobiipl
Witam, Mateusz z Lubonia (k. Poznania). Zainstalowałem z ciekawości i zobaczymy w co się ta ciekawość rozwinie :) Na razie próba edycji mapy kończy się błędem podczas zapisu :(
mobiipl
Posts: 2
Send a message

Post by mobiipl
Cały czas mam problem z zapisaniem edytowanych elementów. Nie zniechęcam się :) Do zobaczenia na trasie, chociaż w Poznaniu społeczność jest jeszcze dosyć uboga, chyba :)
mobiipl
Posts: 2
Send a message

Post by mousepl
Cześć,
Marcin - w Waze od ~3 lat.
PS. Zupełnie jak na AA ;)

PS2. Przyklejono.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message