Post by KonradPassat
Witam mam na imię Konrad jestem z Suchowola używałem Yanosika lecz usłyszałem o Waze i jest o niebo lepsze dla użytkownika.
PS. Potwierdzi ktoś moje zamiany w Suchowola(woj.podlaskie) lub Dąbrowa Białostock(woj.podlaskie) bo nie mogę wyjść z poziomu 1.
KonradPassat
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by koteu3
Cześć!

Dołączam zasilać Białystok i tym podobne Podlaskie rewiry!
koteu3
Posts: 1
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by koti2000
Witam,

Nazywam się Michał i po ostatniej podroży z Waze do Włoch jestem wielkim fanem. Aplikacja uchroniła mnie przed korkami i fotoradarami. Ma nadzieję dołożyć się do projektu również od strony edycji map.

Pozdrawiam
koti2000
Posts: 4
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Kozibk
Witam Wazerów. Wdrażam się, jeżdżę, testuję, mam już jedną edycję mapy na koncie i czekam aż się załapie na aktualizację.
Kozibk
Posts: 2
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by krspoland
Siemka.
Mam na imię Krystian i jestem z Tomaszowa Maz. Robię służbowo prawie 100 tys. km rocznie po Polsce, głównie z Yanosikiem, ale od jakiegoś czasu bardzo wciągnął mnie Waze. Aplikacja nieźle się spisuje jako nawigacja, gorzej jako antyradar ze względu na małą społeczność w porównaniu do innych krajów. No ale jak nie my, to kto? :-) Póki co, gdzie mogę, edytuję mapy, bo nadal jest mnóstwo pracy, nie ma wielu dróg, wsi etc. Strasznie irytuje mnie odświeżanie punktów/rangi, ale czytałem, że problem istnieje już od kilku lat i nie potrafią sobie z tym poradzić. Trochę to zniechęca takich świeżaków jak ja. ;-) W każdym bądź razie mam nadzieję, że aplikacja z czasem godnie zastąpi mój ulubiony zestaw GM + Yanosik. Do zobaczenia na trasie.
krspoland
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Krzysiek_makii
Witam,

Przyłączyłem się do grupy bo podobnie jak inni lubię systemy społecznościowe i lubię jazdę z nawigacją.
To co widzę jako problem to niestety zbyt mała liczba użytkowników w Polsce. Podczas mojego pobytu w Londynie po włączeniu Waze, to aż się "w oczach mieniło" od liczby Wazerów i komunikatów. Mam nadzieję, że z czasem i u nas będzie lepiej pod tym względem.

Pozdrawiam,
Krzysiek_makii
Krzysiek_makii
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 51
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by Krzysztof1964
world_9c5pexzz wrote:Witam
Scotty007
Pozdrawiam ze Szczecina :)

Dobrze, bo nas mało w Szczecinie i nie ma komu wprowadzać cen paliw.
Krzysztof1964
Country Manager
Country Manager
Posts: 209
Has thanked: 39 times
Been thanked: 38 times
Send a message

Post by KrzysztofGlo
Cześć,
właśnie odkryłem to forum, mobilizując strażników Waze do, prawie, zbanowania mojego konta.
Dziękuję MOUSEPL za wprowadzenie i pomoc.
Pozdrawiam
Krzysztof
KrzysztofGlo
Posts: 1
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by kuba_katowice
Pozdrawiam wszystkich
kuba_katowice
Posts: 6
Send a message

Post by KubaGum
Cześć
Kuba z Lubina. Dzisiaj zainstalowałem.
KubaGum
Posts: 37
Has thanked: 18 times
Been thanked: 3 times
Send a message