Nowy na Waze - przedstaw się

Image

Moderators: mousepl, redviper26

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Postby amilechu » Tue Feb 09, 2016 11:35 am

Witam.
Na Waze jestem od dzisiaj.
Jestem z Radzionkowa.

pozdrawiam wszystkich
Leszek
amilechu
 
Posts: 2
Joined: Tue Feb 09, 2016 10:47 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 4 times

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Postby almerar » Thu Mar 13, 2014 9:43 pm

Nowy na Waze to się przywitam. Witam :)
Jako że z lubuskiego to smigam po tej stronie mapy pozdrawiam.

Ps. Jeśli ktoś dzisiaj przeczyta, wam tez nie działa edytor w dniu dzisiejszym ?
Image Image
almerar
Area Manager
Area Manager
 
Posts: 8
Joined: Wed Mar 12, 2014 12:38 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Postby AdamMickiewiczFilaret » Mon Jan 02, 2017 5:47 pm

Hejka.
Jestem z Siemianowic Śląskich. Nie jestem nowym użytkownikiem, ale to jest pierwszy post na forum. Z tego względu chcę powitać wszystkich.
AdamMickiewiczFilaret
 
Posts: 1
Joined: Wed Dec 28, 2016 8:41 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Postby AdamKrawczyk74 » Sun Mar 26, 2017 4:22 pm

Witam
Mam na imię Adam, mieszkam w Rybniku.
Waze używam od sierpnia 2016.
Poruszam się głównie po Śląsku choć zdarzają się dalsze wycieczki. :-)
--
Pozdrawiam :)
Adam
AdamKrawczyk74
 
Posts: 7
Joined: Wed Sep 07, 2016 9:01 pm
Location: Rybnik, Poland
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Postby Adam_Zory » Tue Jul 22, 2014 1:07 pm

Witam.
Zaczynam i kończę w Żorach (śląskie).
Przemieszczam się po całej Europie.
Last edited by Adam_Zory on Sat Jul 29, 2017 12:53 pm, edited 1 time in total.
ImageImage
Adam_Zory
Area Manager
Area Manager
 
Posts: 8
Joined: Tue Apr 15, 2014 9:04 am
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Postby ABSF11 » Wed Feb 08, 2017 10:14 pm

Hej!
Zacząłem już uzupełniać swoje okolice (pod Warszawą), więc wypada się jeszcze przywitać :)
ImageImage
ABSF11
Map Editor - level 2
Map Editor - level 2
 
Posts: 7
Joined: Sun Feb 05, 2017 5:04 pm
Location: Poland
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Previous

Return to Poland

Who is online

Users browsing this forum: No registered users