Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by canoner550
Witam. Z tej strony nowy użytkownik Waze z terenu Śląska Cieszyńskiego, współpracujący i działający na bazie wiedzy użytkownika niemiec92. Mam nadzieję, że się przydam.
canoner550
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by CashaPL
Hi,
Kursuję na trasie S3, Świebodzin <-> ZG z waze od kilku dni, póki co podoba się ;-)
CashaPL
Posts: 2
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by cezarybe
Cześć :)

Tu Czarek, okolice Warszawy.

Waze zacząłem używać około rok temu, podczas pobytu w USA.
Ponieważ w USA jest gigantyczna liczba użytkowników, Waze działał niewiarygodnie dobrze (np. bardzo precyzyjnie wyznaczanie godziny przyjazdu w ciężkim ruchu miejskim). Byłem zachwycony!

Około pół roku temu wróciłem do Polski. Tu niestety Waze działa gorzej. Drugie zaskoczenie... wyzerował mi się licznik punktów (kilkanaście tysięcy punktów uzbierane w USA) :cry: Okazuje się, że dla USA i Kanady jest osobny serwer Waze niż dla reszty świata.

No nic... zacząłem zbierać punkty od zera.

Znowu uzbierało się kilkanaście tysięcy. Dzisiaj zrobiłem swoją pierwszą edycję mapy 8-)

Pozdrowienia 8-)
cezarybe
Posts: 1
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by ChemicznyAli
Witam z Nowej Rudy (Dolny Śląsk)!:)
ChemicznyAli
Posts: 1
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by CiasteczkowyPotwor
Witam wszystkich. Zaczynam kręcić kilometry z Waze, szczególnie stolica i okolice. Oby omijała korki jak najlepiej.
Kriss.
CiasteczkowyPotwor
Posts: 4
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by cinuuu
Czesc
tu Marcin z Gdyni!
Do zobaczenia na trasie !
cinuuu
Posts: 2
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by city_rider_
Hello. I'm from Katowice (Bytom)
I'd like to help with map editing. I've registered approximately month ago but now my account is banned.

Who can explain what was wrong?
city_rider_
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Clickou-Clickou
OK, więc ja też się przedstawię. Marek, Poznań. Człowiek wielu pasji, jedną z nich są mapy. Edytuję Wikimapię (bardzo fajny, choć mało komu znany projekt), edytuję mapy Google (rzadko), edytuję mapy Waze (regularnie). W wolnym czasie uprawiam m.in. geocaching, stąd też mam sporo aplikacji mapowych na komórce. Mało za to jeżdżę, bo wykonując wolny zawód pracuję w domu. Tyle. :)
Clickou-Clickou
Posts: 13
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Clickou-Clickou
Widziałem, widziałem. Myślałem, że zgłoszenie było od normalnego kierowcy, który sam nie edytuje, a tu proszę. :)
Clickou-Clickou
Posts: 13
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by cr42y
Siema,

Piotrek z Sosnowca. Zarejestrowany w Waze od 2011, ale aktywny od roku. Śmigam głównie w rejonach Zagłębia Dąbrowskiego i Śląska.
Cieszy fakt, że jest więcej ludzi, którzy widzą potencjał tej aplikacji i postanowili mimo niedogodności i dopiero tworzącej się społeczności wspierać ją na ile mogą. Wasza aktywność dodatkowo motywuje :)

Do zobaczenia na trasie!
cr42y
Posts: 11
Has thanked: 2 times
Send a message