Post by Marko5311
Witam wszystkich forumowiczów . Mam na imię Marek. Jestem z m.Łodzi. Początkujący. Man nadzieję że przydam się w gronie użytkowników nawigacji Waze. Pozdrawiam.
Marko5311
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by markuart
Hej,

jeżdżę z Waze od prawie pół roku. trochę zacząłem bawić w edycję map. Jeżdżę najczęściej po Mazowszu oraz zachodniej i południowej Polsce.

Do zobaczenia gdzieś w trasie

artur
markuart
Posts: 2
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by MaroJedzie
Siema. Jeżdżę głównie w okolicach Wrocławia, ale często wybieram się na różne wycieczki - ot chociażby teraz piszę z Mucznego w Bieszczadach, gdzie ciężko w ogóle edytować trasy, bo GPS gubi sygnał i Waze nie widzi moich przejazdów :D

Kilka pierwszych poprawek już wrzuciłem, niestety nie wszystkie, które są potrzebne, ze względu na ograniczenia. Oby szybko zeszły, zanim zapomnę :D
MaroJedzie
Posts: 3
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Martini-dM
Witam,

Na Waze jeżdżę przeszło od roku. Raz na jakiś czas coś tam zedytuję, choć częściej dostarczam info o stanie na drodze i walcuję. Głównie kręcę się po Warszawie i na wschód od niej, ale tak na prawdę podróżuję po całej Polsce i sporo na trasie do Berlina i Hannoveru.
Martini-dM
Posts: 1
Been thanked: 3 times
Send a message


Post by MarudaGDA
Pytanko: w edytorze pojawiło mi się, że mam ~3100 punktów; na pulpicie, że ~250. To są różne punkty? I co one dają? Dostanę lizaka pod choinkę? :D Czy te 3k punktów spowodują, że przestanę być baby Waze? :lol:
MarudaGDA
Posts: 87
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by MarudaGDA
A co to są szyszki? Chciałbym być Waze'em 8 bitowym i muszę mieć trzy. Mam jodłę pod blokiem, komu szyszki zanieść?
MarudaGDA
Posts: 87
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by MarudaGDA
A jak zdobywa się pachołki?
MarudaGDA
Posts: 87
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by MarudaGDA
Zgłosiłem się do tłumaczeń, może mnie ktoś przyklepać jako członka grupy?
MarudaGDA
Posts: 87
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by MarudaGDA
Aha :) No nic, może się w przyszłości przydam :D
MarudaGDA
Posts: 87
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Send a message