Nowy na Waze - przedstaw się

[ img ]

Moderators: redviper26, mousepl

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Postby zuzaaw » Sun Jan 25, 2015 7:15 am

Czesc mam na imię Zuzka i jestem z Nowego Sacza, aplikacje mam juz jakiś czas ale dopiero od niedawna zaczelam codziennie z nią jeździć przeważnie po miescie i czasem okolicy.
zuzaaw
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 5 times
Been thanked: 5 times

Postby zwiadowca88 » Mon Jul 11, 2016 2:30 pm

Witam wszystkich, od kilku dni jestem na Waze po tygodniu szukania przyzwoitej nawigacji bez reklam wybrałem tą. I przyznam iż na chwile obecną podoba mi się. Choć mam pytanie, czy mogę ustawić sobie drogę do pracy domyślną ? Tak kieruje mnie na światła zamiast krócej dróżką jak już śmigam z automatu. Tylko nie wiem jak to zrobić. Albo czy można ustawić swój przejazd jako droga domyślna którą będzie brał jako wariant do wyznaczania trasy ? Bo teraz wyznacza mi trasę prawie identyczną z moją. Ale różni się na starcie i ładuje mnie na światła.
zwiadowca88

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby zwiadowca88 » Tue Jul 12, 2016 2:03 pm

Dzięki trasa niemalże jest identyczna różni się detalem, nie wiem czemu mnie prowadzi na światła do okoła parku. Zamiast przejechać 20 metrów przed parkiem przez podporządkowaną i pojechać dalej trasą. Tak byłoby najszybciej, niż ładować mnie na światła. A akurat tak się zdarzyło ostatnio, z ciekawości pojechałem według wytyczonej drogi waze. Ale w nowym wątku rzucę zdjęcia mapy i napiszę o co chodzi.
zwiadowca88

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Previous

Return to Poland