Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by SebaPuch
Witajcie. Seba z Piły.
Super, że coraz więcej Wazerów i Wazerek na mapie Polski

Nataptane z SGS3
SebaPuch
Posts: 9
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Sebay1
Witam,

Miesiąc temu jechałem z kumplem z Paryża w Alpy i z powrotem no i nawigowała nas taka fajna appka, w której ludzie zgłaszają gdzie jest fotoradar i policja. No i tak trafiłem na Waze.

We Francji okazuje się temat bardzo popularny, tu się okazało, o wiele mniej. Zauważyłem przy pierwszych edycjach mapy okolicy Poznania, w której mieszkam.

Postaram się od czasu do czasu robić mały update Poznania i okolic.

Pozdrawiam,
S.
Sebay1
Posts: 5
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by SebiSer
Hej :) Sebastian z Krakowa - ogarniam o co chodzi z WAZE - dodaje punkty w swojej lokalizacji.
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by SebiSer
mousepl wrote:Witamy ;)
Jak masz jakies pytania to wal śmiało. Pamiętaj o włączeniu chatu w edytorze i instalacji dodatków.
dzięki :)
_ BTW - instalacja tych wszystkich bajerów do chatu - to... masakra - powinien być po prostu normalnie działający chat.
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by SebiSer
dzięki za info - w forum napisane aby wszystkich skryptów nie używać - to może se ten dodam - bo działał :D -
Validator - nie działa w Krakowie - bo......... autor ta se umyślił [ brak słów]
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by ShepardTS
Cześć.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników Waze.
Sebastian z Opola
ShepardTS
Posts: 6
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by shogel
Cześć, tu shogel ;) Jeżdże głównie w okolicach Trójmiasta. Wczoraj pierwszy raz zainstalowałem Waze i idea mi się bardzo podoba. Niestety na dzień dobry jestem już zrażony, ale może jakoś mi pomożecie.
Przejechałem wczoraj parę kilometrów. Po drodze oznaczyłem zamknięty odcinek drogi, "wywalcowałem" nowy odcinek którego na mapie nie było. W domu otworzyłem edytora i moje zmiany tam były. Jednak wyedytowałem jeszcze (dodałem kierunki jazdy), usunąłem nieisniejące fotoradary, stworzyłem kolejną drogę , ale po kliknięciu zapisz napisało mi, że nie mogę zapisać :roll:
Dziś po wejściu do edytora moja zamknięta droga jest znowu otwarta :evil: Do tego nie wiem jak w edytorze zamknąć drogę. Aha.... no i w moim profilu mam przejechane zero kilometrów :? Ktoś mógłby mi wyjaśnić czemu się tak stało i jak chociażby dodać zamknięcie drogi, bo jest to dosyć istotna informacja dla innych użytkowników. Jeśli aby takie zmiany pojawiły się na mapie, musiałoby te informacje potwierdzić setki użytkowników, to trochę to bez sensu w małych miejscowościach, gdzie małe szanse są na takie liczby. Pozdrawiam
shogel
Posts: 18
Send a message

Post by shogel
Dzięki za info. Mogę edytować obszar o który mi chodzi. Jednak nie widzę opcji dodania blokady drogi, mógłbyś podpowiedzieć jak to zrobić? Droga jest w przebudowie i nie da się w nią wjechać.
shogel
Posts: 18
Send a message

Post by shogel
Dzięki. Wrzuciłem w temacie zgłaszania utrudnień. Jaki poziom trzeba mieć, żeby móc dodawać zmiany?
shogel
Posts: 18
Send a message

Post by shogel
Dzięki.
shogel
Posts: 18
Send a message