Post by gwVilc
Hej,

Z Waze'a korzystam od zeszłego roku, kierowcą jestem mocno niedzielnym. Zacząłem od Nowej Zelandii, ale teraz poruszam się głównie po Warszawie i powiecie otwockim.

Pozdrawiam,
gwVilc
Posts: 7
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by H3116oy
nanakara wrote: Ja robie około 2,5k miesięcznie transfer to jakies 50mb z tym ze sporo uaktualniam ceny na stacjach i raportuje jak jest co
Hmm, ja dzisiaj przejechałem z waze trzy odcinki, każdy krótszy niż 10 km i naliczyło prawie 9MB... może po mieście traffic gęstszy?

EDIT:
Się narobiło zamieszania widzę, miałem tego samego usera waze z różnymi nickami na dwóch telefonach i widzę, że forum zgłupiało... nie odświeża poszczególnych wypowiedzi i zgubiłem gdzieś sygnaturkę? Wróciłem do H3116oy`a i zobaczymy jaki będzie skutek. Sorry;)
H3116oy
Posts: 69
Has thanked: 17 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by H3116oy
@ mousepl: OK, dzięki, tak zrobię... dotąd używałem HERE od Nokii i Google Maps i jakoś się mieściłem w 150-200MB miesięcznie. W najgorszym przypadku kupię jakiś pakiet w nju.
H3116oy
Posts: 69
Has thanked: 17 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by H3116oy
Marcinowsky wrote:Witam.
Od kilku dni testuję Waze. Głównie Wawa, ale też i trochę jeżdzę po Polsce.
Witam Kolegę z Autokącika. 8-) Gratuluję pomysłu z Llama, w sumie mam w szufladzie nieużywanego smartfona, tylko dokupię kartę z Internetem i będzie stała navi włączana po kluczyku. :ugeek:
H3116oy
Posts: 69
Has thanked: 17 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by H3116oy
AsterixKCH wrote:Witam wszystkich!
Mam tylko problem, aplikacja nie zliczyła mi ani jednego km :/
Dane typu przebyta droga, raporty, walcowanie etc. spływają na serwery i są widoczne z pewnym opóźnieniem. W razie gdyby tak się nie stało próbowałbym oczyścić dane aplikacji na telefonie.
H3116oy
Posts: 69
Has thanked: 17 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by hackereq
Witam, nadeszła pora by się wreszcie przedstawić :)
Jeżdżę głównie po Śląsku i kilka zmian już wprowadziłem
hackereq
Area Manager
Area Manager
Posts: 35
Has thanked: 9 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by HanySzopienice
Witom wszystkich.

Jestech z Katowic i tukej zazwyczaj używom Waze.

Pozdrawiom Hanysów.
HanySzopienice
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by harnas1wydra
Cześć Wszystkim,
Mam na imię Marek, z Waze jeżdżę już ponad 9 miesięcy. Moje tereny to Inowrocław i okolice...
harnas1wydra
Posts: 1
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by hasz78
Cześć.
Jestem Jarek ze Stargardu. Ostatni raz korzystałem z Waze dziś rano. Mam nadzieję, że będę nadal z niej korzystał.
hasz78
Posts: 1
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by HathiShelby1969
Cześć!
Jarek ze Śląska, a dokładnie spod Pszczyny.
Wazerem od tygodnia.
HathiShelby1969
Posts: 1
Been thanked: 4 times
Send a message