Post by AntoshP
Witam,
Głównie jeżdżę po Dolnym Śląsku, ponieważ mieszkam w Bolesławcu.
Dołączyłem 15 dni temu podczas urlopu.
I od razu pytanie :?: . Obszary tam "przejechane od razu pojawiły się na mapie jako możliwe do edycji, ale z drogi powrotnej już nie, tudzież z obecnych przejazdów a jako "aborygen" wiele mógłbym poprawić. Np. skrzyżowania, których w ogóle nie ma. :cry:
Może ja coś pokręciłem? Wysłałem nawet dane z aplikacji z ostatnich operacji ale bez rezultatu...
Lubię wszelkie działania społecznościowe.
Pozdrawiam.
AntoshP
Posts: 11
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by AntoshP
A propos. Jak najprościej odnaleźć i skontaktować się z użytkownikami ze swojej okolicy?
AntoshP
Posts: 11
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Arecki_ELW
Witam
Na waze od kilku dni.
Przeważnie poruszam się między Gałkówkiem i Łodzią drogą 713.
Waze zainstalowałem z czystej ciekawości, żeby porównać z yanosikiem.
Zdążyłem już trochę oswoić się z edytorem i dodałem w okolicy kilka sklepów i innych instytucji...

Pozdr. ARECKI_ELW
Arecki_ELW
Posts: 5
Send a message

Post by Arecki_ELW
Drogi wyglądają w miarę, bo jest ich w mojej okolicy niewiele, dodałem też stacje LPG o które nie mogłem doprosić się w yanosiku, bo nie są sieciowe, widziałem, że ktoś w okolicy walcował trochę, więc chyba nie jestem sam... ;)
Arecki_ELW
Posts: 5
Send a message

Post by Arecki_ELW
Teraz mało jeżdżę, bo tylko do pracy, ale jak ruszy sezon motocyklowy, to może "przetrę" nowe szlaki w waze... ;)
Arecki_ELW
Posts: 5
Send a message

Post by ARIUS76
Witam,
Mariusz z Wrocławia.
Jeżdżę z Waze i AA od miesiąca i zdążyłem już nanieść kilka poprawek na mapie. ;)
Pozdrawiam Wszystkich użytkowników.
ARIUS76
Posts: 2
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by arrato
Witam.

Arrato, 3city :P
Początek mój to 2011 rok, wtedy zrobiłem kawałek drogi, bo generalnie wszędzie to raczej pustynia była. Teraz wracam i coś tam poedytuję w wolnych chwilach.

Pozdrówka.
arrato
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Arrow140H
Witam :)
Zainstalowałem Waze do testów i się wkręciłem :)
Z tego co śledzę na mapie w mojej okolicy (powiat nowotomyski) Wazerów za bardzo nie widać, ale mam zamiar to zmienić :D
Pozdrawiam, szerokości!
Arrow140H
Posts: 4
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by ArtiFJ
Witam, nowy jestem zupełnie z okolic Gorzowa ale tu chyba nikt z Waze nie jeździ bo nudą wieje w mojej miejscówce. Zainstalowałem apkę bardziej z ciekawości niż z potrzeby i jak na razie to jestem nią mocno rozczarowany. Nie nalicza przejechanych kilometrów (pierwsze naliczenie po 8 dniach), o fotoradarach ostrzega tylko w jedną stronę (a łupią w obie), jak na razie to słabo to widzę. Pozdrawiam Arti
ArtiFJ
Posts: 1
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by artip
Witam z zimnego Krakowa.

Robię drobne poprawki dróg osiedlowych

Pozdrawiam
Arti
artip
Posts: 2
Send a message