Switch to full style
[ img ]
Post a reply

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Mon Sep 03, 2018 4:52 pm

Hej,

Z Waze'a korzystam od zeszłego roku, kierowcą jestem mocno niedzielnym. Zacząłem od Nowej Zelandii, ale teraz poruszam się głównie po Warszawie i powiecie otwockim.

Pozdrawiam,

Mon Aug 17, 2015 5:36 pm

nanakara wrote:Ja robie około 2,5k miesięcznie transfer to jakies 50mb z tym ze sporo uaktualniam ceny na stacjach i raportuje jak jest co

Hmm, ja dzisiaj przejechałem z waze trzy odcinki, każdy krótszy niż 10 km i naliczyło prawie 9MB... może po mieście traffic gęstszy?

EDIT:
Się narobiło zamieszania widzę, miałem tego samego usera waze z różnymi nickami na dwóch telefonach i widzę, że forum zgłupiało... nie odświeża poszczególnych wypowiedzi i zgubiłem gdzieś sygnaturkę? Wróciłem do H3116oy`a i zobaczymy jaki będzie skutek. Sorry;)

Mon Aug 17, 2015 7:24 pm

@ mousepl: OK, dzięki, tak zrobię... dotąd używałem HERE od Nokii i Google Maps i jakoś się mieściłem w 150-200MB miesięcznie. W najgorszym przypadku kupię jakiś pakiet w nju.

Sat Apr 30, 2016 12:34 pm

Marcinowsky wrote:Witam.
Od kilku dni testuję Waze. Głównie Wawa, ale też i trochę jeżdzę po Polsce.

Witam Kolegę z Autokącika. 8-) Gratuluję pomysłu z Llama, w sumie mam w szufladzie nieużywanego smartfona, tylko dokupię kartę z Internetem i będzie stała navi włączana po kluczyku. :ugeek:

Mon Jun 27, 2016 6:15 am

AsterixKCH wrote:Witam wszystkich!
Mam tylko problem, aplikacja nie zliczyła mi ani jednego km :/

Dane typu przebyta droga, raporty, walcowanie etc. spływają na serwery i są widoczne z pewnym opóźnieniem. W razie gdyby tak się nie stało próbowałbym oczyścić dane aplikacji na telefonie.

Fri Mar 27, 2015 11:33 am

Witam, nadeszła pora by się wreszcie przedstawić :)
Jeżdżę głównie po Śląsku i kilka zmian już wprowadziłem

Fri Dec 18, 2015 6:33 pm

Witom wszystkich.

Jestech z Katowic i tukej zazwyczaj używom Waze.

Pozdrawiom Hanysów.

Tue Jan 21, 2020 12:05 pm

Cześć Wszystkim,
Mam na imię Marek, z Waze jeżdżę już ponad 9 miesięcy. Moje tereny to Inowrocław i okolice...

Fri Sep 13, 2019 9:01 am

Cześć.
Jestem Jarek ze Stargardu. Ostatni raz korzystałem z Waze dziś rano. Mam nadzieję, że będę nadal z niej korzystał.

Thu Nov 23, 2017 2:44 pm

Cześć!
Jarek ze Śląska, a dokładnie spod Pszczyny.
Wazerem od tygodnia.
Post a reply