Switch to full style
[ img ]
Post a reply

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Fri Nov 20, 2015 9:32 am

Witam wszystkich!

Nowy Wazerowicz z Chorzowa się zgłasza! Mam nadzieję, że będę się dobrze bawić z Wami ;)

Tue Apr 12, 2016 5:52 am

Cześć, Krzysiek z Kostrzyna nad Odrą :)

Fri Nov 04, 2016 2:47 pm

Witam,
3 dni i jestem zachwycony tą\tym WAZE :lol:
Jeżdżę praktycznie tylko po Śląsku.

Thu Sep 18, 2014 4:50 pm

Cześć, tu Szymon. korzystam z Waze od 2 tygodni, a od dziś jestem edytorem 3 poziomu ^^

Tak jak powiedział Tobjas, edytowanie mapy uzależnia. :D

Mon Sep 09, 2019 5:49 am

Witam.
Jestem Krzysztof z Sosnowca ;) . Postanowiłem po ostatnich zgrzytach z yanosikiem przesiąść się na Waze. Trasy głównie po śląsku i zagłębiu.

Mon Jun 27, 2016 5:09 am

Witam wszystkich!

Do Waze robiłem kilka podejść, w aktualnej formie aplikacja spełnia moje oczekiwania w 100%. Jeżdzę w okolicach Kraków-Katowice. Wczoraj pierwsza jazda próbna na krótkim odcinku, test przed dłuższą trasą - bomba. Mam tylko problem, aplikacja nie zliczyła mi ani jednego km :/

Wed Sep 23, 2020 3:46 am

Witajcie!
Jestem Konrad i sobie jeżdżę z Waze, czasem coś w mapie poprawię/zgłoszę zmianę mapy..

Sun Mar 19, 2017 3:22 pm

Czesc, od ponad rok uzywam Waze w ok. Warszawa. Podoba sie Waze.

Kilka razy patrzylem na Editor, ale na ogolny jest porzadek i nie wiem co moge jeszcze dodac albo naprawic.
Tez widzialem z nie moge edytowac drogi w moim 'area', np tam gdzie mieszkam albo czesto jade.
Nie widze dobrze gdzie moge albo nie moge robic poprawki.

Tym weekend widzialem blad w okolica nasza Dzialka w Topolinie.
Na mapie jest droga, ale tam nie ma droga, tylko pusty miejsce w lesie bo rok temu nowy rura ropa jest wykopany za dzialka.
Jak moge albo Editor moze usunac ta droga nazywa sie Topolina i wlaczy sie do ul. Koscielna?

Pozdrawiam,
Klaas van der Veen
(od 13 lat w Polsce)

Tue Aug 08, 2017 1:41 pm

Siemka,
Na waze od czasu gdy konkurencja kazała jechać po drodze polnej ;)
Miastem w którym zazwyczaj się poruszam autem jest Warszawa. Czasami robię trasę Waw <-> Szczecin (A2/A1/DK10 lub A2/S3).
Aktualnie wojownik waze z ~29 000 punktów.

Wed Jul 08, 2015 8:22 pm

Cześć,

na codzień jeżdżę po Niemczech, gdzie mieszkam i na razie zdobyłem tarczę, ale przy okazji wakacji w Polsce trochę edytuję miejsca, które dobrze znam.
Post a reply