Switch to full style
[ img ]
Post a reply

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Sat Feb 01, 2014 9:10 am

Witaj,

Kuznowicz wrote:Na razie, na wszelki wypadek założyłem grupę Waze na http://carsi.pl/ , ale przyrosty mało ambitne, bo i portal młody.

A gdzie w partnerach Waze? I w 'O serwisie' oraz w regulaminie powinno stać - użytkownicy serwisu instalują i korzystają z Waze :D :D

Wed Apr 09, 2014 12:46 pm

Czy zancie jakiś hosting z którego możnaby hardlinkować obrazki do stopki na forum?

Thu May 08, 2014 12:54 pm

Dodatkowo wszyscy z zazdrości zedą, że korek stoi a ty suniesz :D

Tue Aug 08, 2017 6:02 pm

Witam,
Rafał z Kościeliska, jeżdżę po do zakopanego, okolicach kościeliska i czasami zdarzają się dalsze wypady.

Fri May 15, 2020 8:31 pm

Część, jestem Mateusz i używam waze od 3 lat i jestem bardzo zadowolony, poleciłem też moim znajomym, są bardzo zadowoleni z waze. Mieszkam w Warszawie

Tue Aug 30, 2016 9:38 am

Witam

Mateusz z Żagania (lubuskie)
Aktywnie z Waze od 1,5 miesiąca.

Pozdrawiam!

Tue May 20, 2014 7:41 pm

Witam wszystkich. Jestem Rumi. Jeżdżę po trójmieście i małym trójmieście czyli głównie po okolicy. Czasami Elbląg, Słupsk. W wolnych chwilach chętnie poedytuję.

Wed Jun 11, 2014 5:03 pm

Witam na waze od 4 miesięcy. Pozdrawiam wszystkich.
Czesty użytkownik pojawiajacy się na trasach Gliwice - Kraków, Strzelce Opolskie, Podbeskidzie.

Wed Dec 18, 2013 4:06 pm

Witam ze świętokrzyżczyzny ;) Na razie użytkowników jak na lekarstwo, jeśli się to nie zmieni, to marne szanse... Drogi którymi się poruszam, też raczej jeszcze nie istnieją na mapie :( Do tego mapa mnie nie wyświetla, jakby mnie nie było? To na początek dość tych żalów, apka niezła, choć niektóre funkcje jak dla pięciolatka (typu "zjedz cukierka...")
Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, zapał mam duży (do poprawiania map też)
Pozdrawiam i witam wszystkich gorąco :)))

Fri Jul 22, 2016 7:31 am

Cześć jestem Michał jestem z Bytomia, Sląsk
1.Jak zatwierdzić czyjąś edycje mapy ??
2. Dodałem drogę obok miejsca zamieszkania + numery domów ile muszę czekać na pojawienie się ich ??
Post a reply