Switch to full style
[ img ]
Post a reply

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Tue Sep 06, 2016 2:19 pm

Hejka.

Jestem nowym użytkownikiem Waze. Bawię się z Wami od 7 dni :)
Jestem z dolnego śląska, dokładniej z Legnicy.
Pozdrawiam

Tue Sep 06, 2016 6:14 pm

Zawsze chętnie pomogę :)

Fri Nov 07, 2014 9:53 am

Cześć,
jestem z Warszawy - Żoliborza i tu wprowadzam ostatnio poprawki. Jeśli coś jest do sprawdzenia na żywo w okolicy albo coś popsułem, proszę śmiało pisać PM.
Jeżdżę głównie w stronę Ożarowa, Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Okazjonalnie Białystok. Planuję się skupić na południowych okolicach Grodziska w najbliższym czasie.

Pozdrawiam wszystkich,
mietQ

Tue Oct 08, 2013 6:12 am

Witam,
Marcin z Żyrardowa , codziennie jeżdżę do stolicy ,czasami zdarzają się dalsze wypady.
Pozdrawiam

Sun Jun 26, 2016 1:23 pm

Witam.
Michał z Łodzi. O aplikacji dowiedziałem się od brata, bardzo fajna, raz mi już pomogła (pokazała wypadek na drodze).
Pozdrawiam.

p.s. Jak się dołącza do grupy?

Tue Jul 25, 2017 6:45 pm

Witam bardzo serdecznie.

Wed Aug 10, 2016 8:26 am

Siema ściema

Galaktyka Mazowiecka i okolice. Waze w fazie testów. :roll:
(na co dzień: CB, AutoMapa i Yanosik)

Pozdrawia się!
MP :)

Thu Apr 19, 2018 8:20 pm

Ja się jeszcze chyba nie przywitałem a wypada, bo już trochę z W się poruszam.
Gdzie bywam? Warszawa i okolice, czasami Europa :)

Mon Dec 30, 2013 12:26 am

Kubcio wrote:Minusy:
- jeszcze nas mało
- niektóre opcje jak dla mnie zbyteczne (np. 1. walcowanie oznacza dla mnie konieczność zatrzymania się, wejścia w opcje, uruchomienia walca, ponownego włączenia się do ruchu - dlatego wolę to robić edytując mapę w domu, 2. ostrzeżenia przed fotoradarami mnie raczej nie interesują, niech się piraci martwią, ja nie mam czasu prowadząc samochód tyle klikać, 3. cen paliw nie ma jak wprowadzać bo wszędzie musiałbym się zatrzymywać, nie sposób klikać tyle w czasie jazdy, ceny paliw podaję w serwisie autocentrum.pl - nie rozdwoję się).
- brakuje mi danych o ograniczeniu prędkości na danym odcinku (Here Drivie to ma i jest to świetne)
- aplikacja działa ciągle online (choć mam duży pakiet)

Całe szczęście, że Waze nie zmusza do korzystania z tych opcji. Lepiej, że są one dostępne nawet jeśli Ty ich nie wykorzystujesz.
Do niedawna, jeszcze za czasów podkładu Binga, miałem do dyspozycji jedynie białą kartkę ;p W takiej sytuacji bez walcowania ani rusz
Domyślam się, że "fotoradarami" nazywasz patrol policji. To prawda trochę klikania jest.
No a ceny to jak kolega Zniwek zauważył najlepiej jest aktualizować tylko tą na której się znajdujesz a nie każdą obok której jedziesz.

Ograniczenia prędkości bardzo by się przydały zwłaszcza, że zdarzają się kwiatki pod tytułem "Lekki korek 52 km/h w centrum miasta"

Na transfer danych polecam "AERO2"

Na koniec witam w naszym "skromnym" gronie i życzę miłego edytowania.

Sat Apr 23, 2016 10:12 am

Witam, zainstalowałem waze z ciekawości, co prawda brak polskiego lektora ale ciekawa kncepcja nawigacji
Post a reply