Switch to full style
[ img ]
Post a reply

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Fri Jul 15, 2016 10:24 am

Witam Sylwek. Mam problem z zainstalowaniem głosów polskich
Tel Lumia 640xl lte. Pokazuje wyszukiwanie nowych głosów ale pomimo pobierania z pliku polskiej.sram 0 %

Thu Jan 07, 2016 1:34 pm

Cześć!
Jestem Maciej, korzystam z Waze od niedawna i już psuje mapy swoimi uwagami ;)
Poruszam się głównie po Szczecinie i okolicach. Jeśli jest ktoś z tego terenu to zapraszam do kontaktu. Lepiej trzymać się w kupie ;)

ARR!

Sun Jan 26, 2014 3:40 pm

Cześć,

witam z Gdańska i okolic gdzie się co jakiś czas poruszam i staram poprawić napotkane błędy / braki w mapie. Do zobaczenia na drodze ;)

Sun Jan 11, 2015 6:29 pm

Witam

Na Waze od miesiąca. Witam użytkowników forum :) .
Poruszam się głównie w W-wie i okolicach, trochę jeżdżę po Polsce. Dostarczam informacje o sytuacji na drodze, kilka dni temu zacząłem wrzucać pierwsze edycje.

Thu Jul 09, 2015 4:11 pm

Witam serdecznie,

od 3 m-cy jeżdżę z Waze - bardzo dużo km głównie centralna i północna część naszego kraju. Postaram się również udoskonalać mapy a na drogach ostrzegać innych o zagrożeniach.
Oby nas tylko więcej jeździło z Waze :P - ja polecam.

Bezpiecznych tras ;)

Mon Jul 13, 2015 12:59 pm

Dzię bry,
To i jak się oficjalnie przywitam. Używam Waze od ok. 4 lat, ale jakoś do tej pory nie pisałem na forum. Jeżdzę głównie po Wawie, ale i po Polsce w róznych keirunkach się zdarza - zawsze z Waze :)

Thu May 26, 2016 6:27 am

Krzysiek, Ostrołęka, dzień dobry! :)

Przesiadłem się z Yanosika ze względu na genialny interfejs... i fałszywki w Yanosiku. Zachęcam wszystkich do Waze, jest lepiej, tylko na razie jest nas mało... :)

Pozdrawiam!

Thu Nov 14, 2013 1:13 pm

Też się zastanawiałem swego czasu - po polsku nazywa się to pachołki, czyli oznaczenie klasy edytora. Jak jesteś początkującym, to masz jeden pachołek drogowy w miarę wzrostu ilości edycji dostajesz kolejne.

PS. Nie wiem dlaczego tak jest przetłumaczone. Chyba tylko garstka ludzi od razu wie, co to są szyszki.

Mon Nov 18, 2013 3:02 pm

Nie. Wchodzą w życie zazwyczaj z najbliższym update'm map
Patrz: status.waze.com
Serwer INTL

Fri Dec 27, 2013 4:53 pm

Spróbuj w Lesznie podmienić podkład na geoportalu. Może bedzie lepiej.
Post a reply