Switch to full style
[ img ]
Post a reply

Re: Nowy na Waze - przedstaw się

Wed Dec 25, 2013 6:00 pm

Witam,
mieszkam w Gdańsku w okolicach lotniska (mojej ulicy nie ma na mapie, jeszcze) i poruszam się głównie po okolicach Trójmiasta.

Pozdrawiam

Sun Jan 26, 2014 5:08 pm

@szastan - bardzo się cieszę, że jest ktoś nowy w Gdańsku! Spotkaliśmy się dzisiaj w edytorze. W sprawie błędów polecam zainstalować walidator, jeśli jeszcze nie masz.
Pozatym, jeśli używasz Facebooka, zapraszam do zapisanie się do grupy. Mało jest osób z Trójmiasta.

Tue Nov 26, 2013 5:47 pm

https://www.waze.com/pl/support tu też znajdziesz informacje na temat zmiany nazwy użytkownika i hasła

Tue Mar 26, 2019 12:32 pm

Witaj Obey138 w gronie edytorów. Brakowało nam ludzi edytujących mapy w Twoich okolicach :)

Sun Sep 25, 2016 6:15 pm

Dzień dobry :-)
Dopiero zacząłem z Waze, ale już mi się przydał, mam nadzieję, że będę mógł się zrewanżować i ja też się przydam.

Mon Feb 27, 2017 8:48 pm

Witam serdecznie szanowne grono.

Z Waze zacząłem przygodę parę lat temu, jednak nie udało mi się odzyskać starego konta. W związku z tym zaczynam pracę od nowa w mieście Brzeg. Jest tu sporo do zrobienia zatem nie będę się nudzić [WINKING FACE]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Fri Sep 29, 2017 8:46 am

Witam,
Jestem Jakub z Marek (pod Warszawą) poruszam się po Warszawie i Markch
Pozdrawiam

Wed Jul 29, 2015 12:19 am

Witam.
Mam na imię Krzysztof.
Wazer od kilku tygodni. Zamieszkuje w Szczecinie. Latam Szczecin, Stargard, czasami słupsk Ustka.

Sun Aug 16, 2015 3:42 pm

Witam wszystkich, Zbyszek z Krakowa. O waze czytałem tu i tam od dłuższego czasu, jednak jako że nie mam skłonności do instalowania nadmiaru apek na telefonie to dotąd wystarczało mi Google Maps. Teraz chcę zobaczyć co to za "ptica", podoba mi się idea wspólnego tworzenia mapy i możliwość zagadania do innych w razie potrzeby.

Sun Aug 16, 2015 8:13 pm

Czytam na razie posty na forum i FAQ na stronie domowej, sporo już wiem. Od jutra zacznę jeżdzić... dużo transferu zjada waze?
Post a reply