Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by world_4jb0er83
Hejka, jestem z Wrocławia. 

Mam nadzieję, że dołożę cegiełkę do budowania społeczności.
world_4jb0er83
Posts: 1
Send a message
Zapraszam -> https://kalkulatory.net.pl/, hobbysticznie tworzę kalkulatory :D

Post by world_8vrqd3zy
Hej, Jestem Michał z Warszawy. Korzystam z waza od dłuższego czasu i chciałbym wspomóc poprawę map :)
Poruszam się głównie po Warszawie (lewobrzeżna część) i okolicach.
world_8vrqd3zy
Posts: 1
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by world_9c5pexzz
Witam
Scotty007
Pozdrawiam ze Szczecina :)
world_9c5pexzz
Posts: 3
Been thanked: 4 times
Send a message
Szczecin - Koszalin - Darłowo

Post by world_9c5pexzz
Witam ponownie

Mam 2 problemy
1. Niby prosty i co zrobić jest opisane, ale nie daje rady - zmiana nick'a tymczasowego.
Odinstalowywuje instaluje loguje przez FB, staram sie zmienic i kiszka.

2. 10 maja obrysowałem dzielnice Szczecina i Koszalina i nie widze na aplikacji tych dróg.

Jaka może być przyczyna?

pozdrawiam
scotty007
world_9c5pexzz
Posts: 3
Been thanked: 4 times
Send a message
Szczecin - Koszalin - Darłowo

Post by world_9c5pexzz
przeładowanie mapy w telefonie pomogło
dzięki za wskazówkę.
world_9c5pexzz
Posts: 3
Been thanked: 4 times
Send a message
Szczecin - Koszalin - Darłowo

Post by world_a6elqoi3
Witam. Grzegorz z Leszna (woj.wielkopolskie). Często kursuję do Poznania, Wrocławia i Gorzowa wlkp. Waze od trzech dni ciągle mi towarzyszy w drodze i tak już zostanie. Edytuję drogi itd. Pozdrawiam i zapraszam do znajomych ;)
world_a6elqoi3
Posts: 5
Send a message

Post by world_a6elqoi3
Eee... Powiedzcie mi jeszcze gdzie mogę tą nieestetyczną nazwę użytkownika zmienić..
world_a6elqoi3
Posts: 5
Send a message

Post by world_a6elqoi3
Na chwilę obecną dodałem już około 100-150 ulic bo w Lesznie straszna bieda jeśli chodzi o mapkę. Przydaje mi się doświadczenie jakie nabyłem w pracy gdyż przez 4 lata pracowałem w poczcie polskiej jako kierowca więc topografia moich okolic jest mi znajoma. Pozdrawiam
world_a6elqoi3
Posts: 5
Send a message

Post by world_a6elqoi3
Zrobione, sprawdź czy o coś takiego Ci chodziło. Jeśli tak to jakie ma to znaczenie czy w każdym segmencie ronda jest nazwa, czy wewnątrz niego jest punkt orientacyjny o nazwie tego ronda?

Odnośnie nazwy użytkownika o którą wcześniej pytałem to niestety pod podanym linkiem są screeny ze starej wersji aplikacji i nijak się to ma do aktualnej gdyż nie ma tam czegoś takiego jak "Submit".

I przy okazji mam jeszcze jedno pytanko, jak wymusić aktualizację mapy w telefonie (Android) bo na komputerze zrobiłem już praktycznie całą mapkę Leszna i zaczynam okolice ale niestety w telefonie naniesione zmiany się nie pojawiły. Nie pomaga też "Ustawienia>Zaawansowane>Transfer danych>Odśwież mapę mojego regionu" :/
world_a6elqoi3
Posts: 5
Send a message

Post by world_a6elqoi3
Dobra. Wszystko już łapię ale nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz. Mianowicie w okolicach Leszna jest sporo małych i dużych wsi których na mapie nie ma. Jak je dodać? Dodawać tylko w nazwie ulic czy jakoś inaczej się je umieszcza na mapce?
world_a6elqoi3
Posts: 5
Send a message