Gdzie są k... moje tory?
Narysowałem tygodnie temu linię kolejową od dworca wschodniego w Warszawie aż za Zalesie Górne (za Piasecznem). Nie ma jej na mapce w telefonie. Nie ma info o przejazdach kolejowych. Jakaś lipa. Takie niedoróbki zniechęcają do jakichkolwiek działań z Waze!
Zerknąłem na mój Dashboard. imponująca liczba narysowanych obiektów, zgłoszeń drogowych czy przejechanych kilometrów i co? Ikonkę dostanę jak nakręcę kilometrów?
Co z tego, że userzy narobią się przy mapkach jak ich obiekty nie pojawiają się tam gdzie trzeba? To już Google Maps jest lepsze, i nie wymaga czasu i zaangażowania od userów.
Dam sobie jeszcze tydzień z Waze a potem koniec bo czasu szkoda.
Zerknąłem na mój Dashboard. imponująca liczba narysowanych obiektów, zgłoszeń drogowych czy przejechanych kilometrów i co? Ikonkę dostanę jak nakręcę kilometrów?
Co z tego, że userzy narobią się przy mapkach jak ich obiekty nie pojawiają się tam gdzie trzeba? To już Google Maps jest lepsze, i nie wymaga czasu i zaangażowania od userów.
Dam sobie jeszcze tydzień z Waze a potem koniec bo czasu szkoda.
Re: Gdzie są k... moje tory?