Post Reply

Gdzie są k... moje tory?

Post by zbyszekc
Narysowałem tygodnie temu linię kolejową od dworca wschodniego w Warszawie aż za Zalesie Górne (za Piasecznem). Nie ma jej na mapce w telefonie. Nie ma info o przejazdach kolejowych. Jakaś lipa. Takie niedoróbki zniechęcają do jakichkolwiek działań z Waze! :-(

Zerknąłem na mój Dashboard. imponująca liczba narysowanych obiektów, zgłoszeń drogowych czy przejechanych kilometrów i co? Ikonkę dostanę jak nakręcę kilometrów?

Co z tego, że userzy narobią się przy mapkach jak ich obiekty nie pojawiają się tam gdzie trzeba? To już Google Maps jest lepsze, i nie wymaga czasu i zaangażowania od userów.

Dam sobie jeszcze tydzień z Waze a potem koniec bo czasu szkoda. :-(
zbyszekc
Posts: 20

POSTER_ID:828641

1

Send a message

Post by denken
Przeciez tory nie pokazuja sie w kliencie z definicji - widac je tylko w interfejsie www :>
a odpowiadajac na Twoje pytanie - tak na duzo wiecej niz punkciki i awatar liczyc nie mozesz (na dobra sprawe nie mozesz zakladac ze waze poprawnie zaprowadzi Cie do celu)

Sumujac 'to tylko zabawa w jedzenie kropek' ;) Nie ma miedzy nami a waze.com zadnego biznesowego zobowiazania.
denken
Posts: 6
Send a message

Post by rysal
Nikt Cie nie zmusza do korzystania z Waze......... A co do torów, to nie jest to chyba tak bardzo istotny element nawigacji samochodowej. Poza tym, na szczęście dalej musimy przy prowadzeniu auta posługiwać się rozumem i jak widzę przejazd kolejowy, to zachowam ostrożność.
Ja np. jestem zwolennikiem jak najmniejszej ilości info na ekranie telefonu.

PS. Czy to nie Ty narzekałeś wcześniej, że nie można wstawić torów tramwajowych ??? ;)
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]