Post Reply

Trójmiasto

Post by playmode
Kto tu jest z 3City? Bo na mapie słabiutko ;)

PS czy ja widze na aplikacji tez innych (wszytkich) userów, czy tylko z grup które polubiłem? Pytam, bo jeszcze żadnego nie widziałem a chce być gotowy ;)
PS Co z utrudnieniami - widze zgłoszenia wszytkich userów czy tylko z polubionych grup?
playmode
Posts: 9
Has thanked: 1 time

POSTER_ID:16835335

1

Send a message

Post by BrightMatter
sloniu1978 wrote:hehe 500 ;) w całej Polsce tylu nie jeździ
masz statystyki : http://wazestats.com/active.php?city=12
Come on... Warszawa to nie cała Polska :) obstawiam, że w PL aktywnych jest 1-2 tysiące userów. Ostatni z moich zarejestrowanych przyjaciół miał miejsce ok. 15.000, z tym że wchodzą w to również ludzie już nieaktywni.
BrightMatter
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 598
Has thanked: 279 times
Been thanked: 150 times
Send a message
[img]https:///MV4Na6[/img]

Post by drWojtek
Hehe :)
Dobrze wiedzieć że ktoś jest :)
To może zrobimy szybkie WAZEowe Andrzejki :)
Ja akurat jeżdze z domu (Morena) do pracy na Oksywiu.
Waze pokazało wczoraj swoją moc jak przed Szadułkami kilka aut wywołało korek po Zjazd pod Ikeą:)
Pozdrawiam Wojtek :)
drWojtek
Area Manager
Area Manager
Posts: 73
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by Malesiak
Dopiero zauważyłem wątek:) Ja jeżdżę z Waze od ponad miesiąca, ale uruchamiam je nawet "na przejażdżkę do sklepu osiedlowego". Staram się raportować, bo póki co może raz lub dwa skorzystałem z raportów innych.

Z chęcią dodam kogoś do znajomych na facebooku, żeby mieć kogoś aktywnego w znajomych na Waze. Póki co jestem sam, bo 5 znajomych "zainstalowało i odinstalowało" :)

Póki co mieszkam w Gdyni Orłowo, ale edytuje i poprawiam tam gdzie jeżdżę - a jeżdżę dużo.
Malesiak
Posts: 19
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Warszawa <-> Trójmiasto oraz Pomorskie i Zachodniopomorskie .

Post by Marcin_S
Od kilku ładnych dni aplikacja podaje (rano), że w okolicy jest około 50 Wazerów (Warszawa, zasięg zdarzeń mam ustawiony na 25 km) - wydaje mi się, że statystyki przekłamują w dół.
Wczoraj miałem komunikat o 23 Wazerach w okolicy.
Pozdrawiam,
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by MarudaGDA
Ja jestem z trójmiasta. Moja okolica (Zaspa, przymorze, wrzeszcz) są ładnie zrobione. Pracuję nad Rumią, Redą, Wejherowem, zachodnią Gdynią (nowy wątek zaraz zrobię - walcowanie, k**a m*ć, co z nim jest???!!!). Nawet urzędy miejskie nie mają aktualnych map - tylko rejestry ulic i budynków. Dział planowania Wejherowa na pytanie: "Czy mogę dostać wgląd do map aktualnego zagospodarowania terenu z nazwami ulic i numerami budynków?" odpowiedział: "Że what?".

Pojeździłem w weekend po dziurach (drogowych - żeby nie było) i odkryłem, że Punto to nie jest, k***a, Pajero. :evil:

Jeśli widzisz rejon 3city z problemami - daj mi cynk. Rzeźbię mapy "od wczoraj" i nie nadążam :( Ostatnio popracowałem nad Chylońską w Gdyni (poprawiam błędy teraz) i drobnymi uliczkami, ważnymi dla niemych Waze'rów. Ile nas jeździ po trójmieście? Obstawiam 500-600. Raportuje może 30 - o ile. Mapy robi 5?

Pozdrawiam!
Marcin
MarudaGDA
Posts: 87
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by MarudaGDA
Wiesz, jak sobie patrzę na mapkę w trakcie jazdy, to zawsze widzę te 5 - 10 mordek w okolicy... A może mi się wydaje... Ale chyba nie.... :?
MarudaGDA
Posts: 87
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by maxikaz
Też chętnie dodam ludzi z trójmiasta na FB, coby na mapce nie było tak pusto. Namiary na priv.
maxikaz
Posts: 2
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by playmode
Ja nigdy na mapie nie widziałem nikogo ;( Jeżdżę po PD Gdańska + Straszyn Pruszcz itp.
Widze tylko korki zgłoszone przez agulqa czy jakoś tak tam było i ostatnio w weekend coś mi się pojawiło że Maruda policję zgłosił w okolicach małego Trójmiasta;)

A tak jeżdże sam jak palec i stara, się w miarę możliwości edytować mapę. Ostatnio narysowałem zaginioną drogę z Prabut do Kwidzyna, bo ktoś ukradł ;) Poprawiłem trochę Chełm, Straszyn i takie tam.


Nigdy ale to NIGDY nie pokazało mi się, że jest x Wazerów w okolicy. Wydaje mi się że po 3city jeździ może kilkanaście osób przy czym żadnego na 1k km nie trafiłem jeszcze ;(

W cvzwartek jade do Warszawy na dwa dni to jak ktoś mnie oblooka to pisać wiadomości ;)
playmode
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by playmode
Podaj mi namiaryt na FB na priv ;)
playmode
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Send a message