Braki danych (obszarów) w kliencie i kilka pytań
Witam,
dopiero zaczynam zabawę z Waze, ale już na samym początku natrafiłem na irytujący problem. W kliencie na Androida zdarza się, że dany obszar mapy (cały kwadrat) jest tak jakby wycięty. na przykład w Katowicach na wysokości IKEI (trochę bliżej centrum) w pewnym memencie droga na Sosnowiec urywa się i dopiero po kilkuset metrach pojawia się znowu (w tym miejscu na mapie wycięte jest wszystko). Wchodząc na stronę, wszystko jest ok. Próbowałem wybrać aktualizację obszaru w kliencie, ale nic to nie dało. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?
I przy okazji od razu szybkie pytanka: załóżmy, że dzisiaj dodałem jedną ulicę w edytorze. Ile trwa aż zmiany będą widoczne w telefonie? Czy ta informacja na stronie status.waze.com: INTL map tiles were successfully updated to: December 1, 2013 20:49 UTC oznacza, ze wszystko co zostalo do tego dnia zedytowane, jest juz widoczne w mapach?
Kolejna sprawa. W tym: https://www.waze.com/pl/livemap?zoom=17 ... n=19.04761 miejscu w Katowicach jest teraz budowa i zakaz skrętu w prawo (jadąc z góry czyli brak możliwości skrętu z Al. Murckowskiego na 1 Maja) . Trwa to już dość długo i nie zanosi się na zmianę. Nawigacja kierowała mnie w to miejsce, więc zmieniłem w edytorze strzałkę na czerwoną - dobrze zrobiłem, czy też powinno się to rozwiązać jakoś inaczej?
Prosiłbym także o napisanie, gdzie na stronie mogę sprawdzić datę wg jakiego stanu są mapy, ktore widzę na ekranie. W kilku miejscach znalazłem informację, że trzeba szukać w lewym dolnym rogu - niestety u mnie niczego takiego nie widzę.
I ostatnie - aktualnie próbuję się zalogować do "mojego Pulpitu" - pojawia się informacja "Oops! Coś poszło nie tak. Pracujemy nad tym teraz. Spróbuj proszę ponownie później."
Z góry dzięki za odpowiedzi
dopiero zaczynam zabawę z Waze, ale już na samym początku natrafiłem na irytujący problem. W kliencie na Androida zdarza się, że dany obszar mapy (cały kwadrat) jest tak jakby wycięty. na przykład w Katowicach na wysokości IKEI (trochę bliżej centrum) w pewnym memencie droga na Sosnowiec urywa się i dopiero po kilkuset metrach pojawia się znowu (w tym miejscu na mapie wycięte jest wszystko). Wchodząc na stronę, wszystko jest ok. Próbowałem wybrać aktualizację obszaru w kliencie, ale nic to nie dało. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?
I przy okazji od razu szybkie pytanka: załóżmy, że dzisiaj dodałem jedną ulicę w edytorze. Ile trwa aż zmiany będą widoczne w telefonie? Czy ta informacja na stronie status.waze.com: INTL map tiles were successfully updated to: December 1, 2013 20:49 UTC oznacza, ze wszystko co zostalo do tego dnia zedytowane, jest juz widoczne w mapach?
Kolejna sprawa. W tym: https://www.waze.com/pl/livemap?zoom=17 ... n=19.04761 miejscu w Katowicach jest teraz budowa i zakaz skrętu w prawo (jadąc z góry czyli brak możliwości skrętu z Al. Murckowskiego na 1 Maja) . Trwa to już dość długo i nie zanosi się na zmianę. Nawigacja kierowała mnie w to miejsce, więc zmieniłem w edytorze strzałkę na czerwoną - dobrze zrobiłem, czy też powinno się to rozwiązać jakoś inaczej?
Prosiłbym także o napisanie, gdzie na stronie mogę sprawdzić datę wg jakiego stanu są mapy, ktore widzę na ekranie. W kilku miejscach znalazłem informację, że trzeba szukać w lewym dolnym rogu - niestety u mnie niczego takiego nie widzę.
I ostatnie - aktualnie próbuję się zalogować do "mojego Pulpitu" - pojawia się informacja "Oops! Coś poszło nie tak. Pracujemy nad tym teraz. Spróbuj proszę ponownie później."
Z góry dzięki za odpowiedzi
Re: Braki danych (obszarów) w kliencie i kilka pytań