Aktualizacja Livemap
Witam,
Macie jakieś problemy z wyświetlaniem Livemap? Chodzi mi o drogi po aktualizacji. Na różnych poziomach zoom'a mam różne drogi, punkty POI i niektóre drogi, które edytowałem ok 10 dni temu się nie pokazują lub pokazują się na maksymalnym zoom'ie. W Cartouche też mam dziwny problem - granica administracyjna miasta powiększa się dla niektórych dróg, na zachodzie, gdzie dodałem drogi np tydzień temu granica się przesunęła, na wschodzie droga takiej samej klasy, z poprawnie wpisanym miastem nie chce się przesunąć od dłuższego czasu: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=3 ... FFFFFFTTTT ulice Akademicka i Twardzickiego w Bydgoszczy.
Macie jakieś problemy z wyświetlaniem Livemap? Chodzi mi o drogi po aktualizacji. Na różnych poziomach zoom'a mam różne drogi, punkty POI i niektóre drogi, które edytowałem ok 10 dni temu się nie pokazują lub pokazują się na maksymalnym zoom'ie. W Cartouche też mam dziwny problem - granica administracyjna miasta powiększa się dla niektórych dróg, na zachodzie, gdzie dodałem drogi np tydzień temu granica się przesunęła, na wschodzie droga takiej samej klasy, z poprawnie wpisanym miastem nie chce się przesunąć od dłuższego czasu: http://world.waze.com/cartouche/?zoom=3 ... FFFFFFTTTT ulice Akademicka i Twardzickiego w Bydgoszczy.
Re: Aktualizacja Livemap