Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by rlpl
Nie raz widywałem przesuwające się drogi, a oprócz tego jezdnie jednokierunkowe, które stają się dwukierunkowe (np. Aleje Trzech Wieszczów w Krakowie). Szczególnie jak skrzyżowanie jest poprawnie narysowane pod kątem prostym, ale ludzie zwykle na nim skręcają - zaraz robi się zakręt. Gdzieś w dokumentacji piszą, że system poprawia drogę po ok. 20-100 przejazdach, tymczasem mnie się zdarzyło, że przerobił skrzyżowanie po tym, jak ja 2 razy po nim przejechałem (za każdym razem skręcając), a oprócz mnie prawdopodobnie nikt po nim nie jeździł. Mam pewne opory przed zaznaczaniem dróg jako Locked, bo to według mnie znaczy tyle, co "teraz jest już idealnie", a niby czemu mam uznać jakąś drogę za idealną? Ale z drugiej strony system tylko psuje zamiast naprawiać, więc może jednak trzeba.
alphatauri wrote:A swoją drogą, czy ktoś zauważył dzisiaj dziwne problemy z systemem gps? Wyglądało mi to na jakąś awarię systemu, bo mój telefon pokazywał przeróżne trasy, skakał z jednej na drugą, gubił sygnał i rejestrował totalne bzdury. Pierwszy raz coś takiego się mi wydarzyło.
Rzadko, ale nie raz i nie dwa mi się to zdarzyło, ostatnio w samego Sylwestra późnym popołudniem. Też potwierdzam, że deszcze, chmury i śniegi nie przeszkadzają GPS-owi, a czasami coś takiego się zdarzy nie wiadomo czemu.
rlpl
Posts: 495
Been thanked: 1 time
Send a message
My previous login name was rl_pl.

Post by rysal
Ja tak kiedyś miałem. Zresztą pisałem tu na ten temat. Ale zdarzało się to przez ok. tydzień i tylko na jednej konkretnej ulicy. Nawet zacząłem podejrzewać jakieś mocne urządzenie w okolicy, które emitowało jakieś mocne fale zaburzające GPS.
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]