Post by Vooytek
Wszystkie mapy offline są spóźnione o kilka lat, nawet tuż obok dużych miast, jak na przykład Poznań. Dziękuję za takie rozwiązania. I jeszcze mam za to płacić? :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Szkoda, że wyskakuje po angielsku (przynajmniej u mnie), bo niektórych może to odstraszyć od razu.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Kolega jest z nami rok i zdobył aż 5 postów... Więc drogi Jonie. Czy Ty miałeś duży wkład w edycję map czy my to odwalamy, a Ty sobie jeździsz? Mówisz o jakichś nawigacjach płatnych - ta nawigacja jest W PEŁNI darmowa, a mapy OD ZERA tworzone przez ludzi, którym za to NIE PŁACĄ. Mówienie, że mapy są tragiczne nigdy nie znajdzie u mnie poparcia. Waze od 1,5 roku zastępuje mi po prostu każdą inną nawigację właśnie dzięki temu że jest najaktualniejsze i najbardziej dokładne, przynajmniej w miejscu gdzie go używam, ale nie tylko. Trafiłem na kilka miejsc, gdzie inne nawigacje będą na Naszym poziomie za 10 lat, o ile w ogóle się skapną jak bardzo są w tyle :)

"jakaś panienka albo jakiś kawaler melduje, że po roku użytkowania Waze właśnie zdobył koronę.
Nie, nie zdobywaniem punktów za przebyte kilometry ale za budowę map. Po tych mapach jeżdżę."

Zupełnie nie rozumiem celu tego zdania. Co miałeś na myśli? Dalej wspominasz o jakimś problemie. Jego rozwiązaniem jest wzięcie się do roboty, a nie marudzenie. Nienawidzę takiego podejścia, które spotkałem także w komentarzach w Sklepie Play... Zamiast najpierw się zorientować w pełni w temacie (w tym przypadku jak powstają mapy na przykład), to od razu jedna gwiazdka... Brak słów.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Też chcę! Jutro muszę w takim razie pozbierać co nieco ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Ciekawe co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że faktycznie do czegoś się to przyda i będzie działać :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Też nie widzę problemu z tym o czym wspomniałeś. Po kilku użyciach można się przyzwyczaić do każdego interfejsu, bo przecież każda aplikacja ma inny. Ciężko nie zauważyć tych zakładek na dole, gdzie możemy się przełączać na inne wyszukiwarki. Może po prostu ja jestem taki domyślny i na to szybko wpadłem, a inni się zniechęcają, ale co ja poradzę. We wszystkim można się doszukać minusów, gdy nie szuka się plusów :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Pojawiły się ograniczenia prędkości wygenerowane w jakiś tam sposób. Można zaznaczyć okienko Verified przy segmentach :)
Na szczęście nie tknęło mojej dotychczasowej pracy.
Jedynie Główne i powyżej są zmienione. Zwykłe ulice bez zmian.
Sprawdźcie okolicę czy jakichś bzdur nie ma ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Spoko, nie miałem na myśli nic negatywnego. Poprawi się powoli ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Przede wszystkim, można wyłączyć dźwięk tego ostrzeżenia. Przynajmniej w becie tak było. Pokazywało mi graficznie że jadę za szybko i tyle :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Warmiak
Patrze na mape Live i oczom nie wierze, narescie cos ruszylo. Sa juz zmiany ktore robilem przed 2 dniami. Wczesniej to chyba trwalo kilka tygodni zanim z edytu wskoczylo na Live. Narescie rozadniej zumuje sie mapa bez zbednych wstawek z historycznych aktualizacji.
Pozdrawiam wszystkich - @ndy
Warmiak
Posts: 70
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Send a message