Post by sloniu1978
może problem z połączeniem i map sobie nie dosysał
sloniu1978
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 187
Has thanked: 41 times
Been thanked: 37 times
Send a message

Post by Tobjas
Zazwyczaj szybko zalapuje nowa trase jezeli nia przejechalismy kilka razy i Łajza sie nauczyl ale jezeli jedziemy po nowej trasie to faktycznie zauwazylem ze ciagnie caly czas do swojej trasy. Np jak jade do domu to moge jechac caly czas prosto przez osiedle a i dalej droga miedzy polami ( dobry asfalt) a rownolegle z ta droga idzie glowna droga na Czestochowe ale delikatnie odchodzi w prawo i przez to jest dalej o jakies 0,5 km ale waze z uporem ciagnie do tamtej drogi bo dla niego moze i dalej ale to glowna droga i liczy ze bedzie szybciej. Kilka razy przejechalem sie przez osiedle i juz mnie tak ciagle prowadzi ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Ja mam zawsze najszybsza ustawiona i sie kloci ze mna ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Vooytek
Ewentualnie serwery. Czasami przy przeglądaniu mapy zdarza mi się, że pojedyncze fragmenty znikają na różnym przybliżeniu. Ale nigdy mi się to nie zdarzyło podczas trasy i nie w takiej skali.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Pierwsze widzę coś takiego. Właśnie zawsze miałem taki problem z AutoMapą, że uparcie wracała do swojej trasy. Natomiast Waze prawie za każdym razem momentalnie proponuje idealną trasę, która by mi odpowiadała. Fakt, że czasami raz się uprze i chce gdzieś zawrócić, ale to zdarza się prawie nigdy i Waze od razu załapuje że chodzi mi o coś innego. Świetnie się dogadujemy ^^
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by wroSlaw
Marcin_S wrote: Łajza z uporem godnym lepszej sprawy chciał Cię nawrócić na swoją trasę, Ty się nie dałeś. Po wyłączeniu położył trasę od nowa od bieżącej lokalizacji.
Wysłane z Tapatalk
To mi się właśnie nie podoba, że próbuje przez długi czas (od momentu zjechania z wyznaczonej trasy) przekierowuje nas uparcie na wyznaczoną na początku trasę nie uwzględniając innej może i lepszej drogi.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message