Czy to problem?
Trasa 30.01.2014
Start do Bukowiny T. z Saskiej Kępy i od razu Waze ciągnie do mostu Poniatowskiego.
Czyżby coś się stało na Wale Miedzeszyńskim?
Mimo to pruję na Otwock i dalej zwykłą trasą.
Do Sobiekurska i dalej do skrętu na S7 Waze “wyłamuje” w różne strony.
2 - 3 km po zjeździe na S7 ekran robi sie bielutki lub bialutki, jak kto woli, trasy nie ma, włączam walcowanie.
W okolicach Skarzyska jakieś strzępki mapy i nadal po białym do okolic Domiarek za Słomnikami.
Cały czas włączone walcowanie.
Wyłączyłem Waze na postoju i po ponownym uruchomieniu nawigacja działała bez problemu do samej Bukowiny Tatrzańskiej.
Walcowania (ponad 200 km) nie zaliczono. Buuuuu!
Podobną sytuacje miałem niedawno na ul Mrówczej i Bysławskiej, ale wtedy było widać okoliczne elementy mapy.
Co to było?
Start do Bukowiny T. z Saskiej Kępy i od razu Waze ciągnie do mostu Poniatowskiego.
Czyżby coś się stało na Wale Miedzeszyńskim?
Mimo to pruję na Otwock i dalej zwykłą trasą.
Do Sobiekurska i dalej do skrętu na S7 Waze “wyłamuje” w różne strony.
2 - 3 km po zjeździe na S7 ekran robi sie bielutki lub bialutki, jak kto woli, trasy nie ma, włączam walcowanie.
W okolicach Skarzyska jakieś strzępki mapy i nadal po białym do okolic Domiarek za Słomnikami.
Cały czas włączone walcowanie.
Wyłączyłem Waze na postoju i po ponownym uruchomieniu nawigacja działała bez problemu do samej Bukowiny Tatrzańskiej.
Walcowania (ponad 200 km) nie zaliczono. Buuuuu!
Podobną sytuacje miałem niedawno na ul Mrówczej i Bysławskiej, ale wtedy było widać okoliczne elementy mapy.
Co to było?
Re: Czy to problem?