Locked

Konferencja Waze Polska!

Post by mousepl
Witam,
Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji organizowanej przez Waze proszę o wypełnienie formularza:
https://docs.google.com/forms/d/1eSgF9J ... k/viewform

Na dzień dzisiejszy termin nie jest znany. Prawdopodobnie konferencja odbędzie się w Warszawie. Myślę, że najlepszy dzień to sobota.
Wypełniając formularz określimy mniej więcej ilość osób chętnych na przybycie.
Jeśli są jakieś pytania/sugestie zapraszam do dyskusji w tym wątku.
Formularz będzie dostępny do 09.03.2014.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times

POSTER_ID:1032341

1

Send a message

Post by maciej_friedel
Przydało by się już podać kilka terminów. Będzie wtedy można już coś zacząć ustalać.
maciej_friedel
Posts: 234
Has thanked: 12 times
Been thanked: 36 times
Send a message
Location Wrocław, Poland CM, Иж Planeta Sport 350
https://smad.mydns.pl/Waze_signature.png

Post by maciej_friedel
No oficjalny zlot na pewno nie wypali bo to siara żeby ludzie z waze przyjechali jak tu będzie 10 osób. Ale można by się spotkać w mniejszym gronie pogadać i wypić :D
maciej_friedel
Posts: 234
Has thanked: 12 times
Been thanked: 36 times
Send a message
Location Wrocław, Poland CM, Иж Planeta Sport 350
https://smad.mydns.pl/Waze_signature.png

Post by Marcin_S
@mousepl
Czy mógłbyś podać co jakiś czas ilość chętnych?
Dobrze by było wiedzieć jak duża łąka do tego grilla nad Wisłą jest potrzebna ;)
Optymistycznie - duża łąka typu Stadion Narodowy (zależnie od pogody może być lodowisko lub basen) w W-wie bierze 700 tys. za mecz (od PZPN) :lol:
Pesymistycznie (realistycznie) - jeżeli przyjadą Ci co ostatnio są aktywni na forum to wystarczy plaża miejska po stronie praskiej (jeżeli spotkanie w W-wie).

Macieju,
Jeśli chodzi o wpisowe - pewnie trzeba będzie jakieś ustalić, wydaje mi się, że praktycznym byłoby namówić się na jakieś miejsce z możliwością noclegu bo po owocnych "obradach" niektórzy mogą nie być w formie wystarczającej do samodzielnej jazdy samochodem.

@ateush - o ile się orientuję nie jest to pomysł centrali.
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
berestovskyy wrote:8 lutego odbyła się konferencja w Moskwie. Ilość uczestników była ograniczona, każdego było zatwierdzono przez Waze.

Ze strony Waze było 3 osoby: Orit, Irad i developer ~Michał (przepraszam, nie wiem dokładnie imię)
Z tego co poczytałem na wskazanej przez Ciebie stronie, spotkanie było ograniczone do "zasłużonych" Łajz (20 osób), przede wszystkim CM-ów i wybranych AM-ów i po części było to spotkanie poświęcone na marketing Waze - dokąd idziemy i co zamierzamy. Warto by było pozyskać więcej szczegółów dotyczących organizacji - kto to organizował i kto to finansował (mieli co najmniej salę konferencyjną w hotelu i mnie się wydaje, ze takie coś to po stronie Centrali powinno być).

Natomiast o ile rozumiem naszą intencję po prostu chcemy się spotkać, poznać i "zintegrować" wobec czego nie chcemy (?) ograniczać liczby uczestników. Kto miałby zresztą decydować o tym kto przyjedzie a kto nie? Bardziej zasłużeni z racji stażu, ilości punktów? Z mojej historii z Waze co jakiś czas pojawiają się nowi bardzo aktywni, by po jakimś czasie zniknąć z forum (zdarza się, że włącznie ze skasowaniem konta). Jeżeli przy okazji wpadliby do nas z Centrali to przecież ich nie pogonimy tylko solą i chlebem przywitamy.

Pozdrawiam,
Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
@Zniwek,
Konferencje bywają różne :D

Ale masz rację ta ma być profi
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
Na konferencji w Moskwie było 21 Wazerów + 3 z centrali. Czyli 12 na tę chwilę to być może nie taki zły wynik.
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
sloniu1978 wrote:taki mi pomysł przyszedł do głowy że może by informację o planowanej konferencji rozesłać przez aplikacje w grupach do których się należy..... na forum niewielu zagląda a wiadomość z grupy chyba się pokazuje w skrzynce na urządzeniu... chociaż wątpię żeby coś ruszyło ;)
Nie wiem czy to dobry pomysł zapraszania na konferencję - o ile rozumiem ideę to ma być spotkanie "aktywistów" z Centralą, czyli wydaje mi się, że forum jest właściwym i jedynym medium dla tej informacji.

Twój pomysł można wykorzystać do zaproszenia Łajzików na zlot, który może się uda na wiosnę? Co Wy na to?

Na Zlot można by nowy wątek otworzyć?
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
mousepl wrote:Nie pytaj. Coś czuję, że ta konferencja to będzie porażka, bo się nie odbędzie :/

12.
Panowie (i mam nadzieję Panie), moim zdaniem nie ma co dalej czekać z organizacją konferencji - 12 osób to nie jest najgorszy wynik, tym bardziej że spotkanie ma być "aktywu" z centralą, kolanem frekwencji nie ma co dopychać. Oby ta dwunastka się stawiła...
Moim zdaniem, CM-owie powinni przyjechać (czyli 7 sztuk, minimum to 5) plus reprezentacja AM-ów (odpowiednio 5? do 7?).
@mousepl spróbuj proszę doprecyzować termin i (mam nadzieję) wtedy uda się pewnie jeszcze ze cztery osoby ściągnąć. Więcej niż 16-20 to (chyba) nie ma sensu i będzie a-wykonalne - na forum stałych korespondentów przewija się może z 15 osób, obserwatorów wydaje się być więcej.

Co Wy na to aktywne Łajzy moje kochane? (tak parafrazując jakiś stary tekst)
Jeżeli jesteście na tak - kliknijcie "Thanksa" - jego licznik da nam pojęcie o ilości akceptujących a nie przedłuży litanii.
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by mousepl
@ sloniu1978: to jest chęć przybycia a nie potwierdzenie, że będziesz "na bank".
@reszta: to nie jest spotkanie "na piwko", na grilla, czy zlot użytkowników z forum, tylko konferencja z programem i z ludźmi z centrali w jakiejś sali konferencyjnej. Na razie dyskutujemy o tym, czy jest sens takie coś organizować, bo jak przyjedzie 10 osób to szkoda fatygi...

Program będziemy ustalać, jak się dowiemy, czy dojdzie do takiego spotkania.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message