Droga krajowa nr 4 - niepoprawny przebieg na google maps
Witam!
Chciałbym wszystkim edytorom map (szczególnie tym ze śląska) zwrócić uwagę na fakt, że przebieg drogi krajowej nr 4 przedstawiony na google maps (na którym większość z nas się pewnie wzoruje) jest nieprawidłowy. Droga ta przebiega ze wschodu naszego kraju i kończy się przed Krakowem (tutaj http://www.openstreetmap.org/?lat=49.96 ... 4&layers=M ). Droga ta w ogóle nie przechodzi przez śląsk!
źle - http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=50.3 ... 45976&z=12
dobrze - http://www.openstreetmap.org/?lat=50.31 ... 2&layers=M
Poprawny przebieg drogi i historia zmian tegoż opisane są na wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_kraj ... 4_(Polska)
Warto to mieć na uwadze, żebyśmy się na wzajem nie poprawiali w kółko.
4\/3!!
Chciałbym wszystkim edytorom map (szczególnie tym ze śląska) zwrócić uwagę na fakt, że przebieg drogi krajowej nr 4 przedstawiony na google maps (na którym większość z nas się pewnie wzoruje) jest nieprawidłowy. Droga ta przebiega ze wschodu naszego kraju i kończy się przed Krakowem (tutaj http://www.openstreetmap.org/?lat=49.96 ... 4&layers=M ). Droga ta w ogóle nie przechodzi przez śląsk!
źle - http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=50.3 ... 45976&z=12
dobrze - http://www.openstreetmap.org/?lat=50.31 ... 2&layers=M
Poprawny przebieg drogi i historia zmian tegoż opisane są na wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_kraj ... 4_(Polska)
Warto to mieć na uwadze, żebyśmy się na wzajem nie poprawiali w kółko.
4\/3!!
Re: Droga krajowa nr 4 - niepoprawny przebieg na google maps