Aliasy a numeracja.

[ img ]

Moderators: mousepl, redviper26

Re: Aliasy a numeracja.

Postby freddiechopin » Sun Feb 27, 2011 11:37 am

Trasa o której wspominasz jest przejezdna m.in. dlatego, że akurat ostatnio poprawiłem fragment pomiędzy Siewierzem a Częstochową - był oczywiście totalnie nieprzejezdny.

O stronie na wiki wiem - w końcu byłem jej pomysłodawcą (;

Dla przykładu:
1. Nawet teraz (do kolejnego update'u Live Map) nie da się dojechać ze śląska do Wrocławia (w drugą stronę się akurat dało) najprostszą trasą na Ziemi czyli A4 (obecnie wyznacza jakąś bezsensowną trasę, pewnie udrożniły się też inne drogi)... Dlaczego? Bo komuś się nie chciało połączyć segmentów na mapie i były sobie w jednym miejscu niepołączone - żaden problem, po co się takimi detalami przejmować. A zapewne każdy z nas (włącznie ze mną), zakładał, że akurat A4 to pewnie dobrze jest zrobiona...

2. śląsk - Warszawa (DK1, DK8) - choć ruch tam gigantyczny (pełno śladów GPS), to droga była nieprzejezdna między Siewierzem a Częstochową (pisałem o tym wyżej), a potem między Piotrkowem Tryb. a Warszawą.

Ktoś te drogi przecież edytuje, to czemu nie może tego zrobić dobrze? Zresztą o tym inny temat już założyłem. Osoby (notorycznie!) edytujące w ten sposób są na wysokich miejscach w rankingu punktów dla PL... Innymi słowy - znikomemu promilowi użytkowników zależy, żeby te mapy się do czegoś nadawały, reszta chyba tylko nabija punkty, nie wiem zresztą po co, skoro one totalnie nic nie dają.

4\/3!!
freddiechopin

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Previous

Return to Poland