Post Reply

Nawigacja DOM...PRACA,,,nie moge ustawic

Post by Himst70
Jak wejde w opcje navigacja w opcji DOM (kliknij aby dodac) wyskakuje wyszukiwanie adresu. Gdy wpisuje adres nie wiem co zrobic zeby szukalo. Taka sama sytuacja z opcja PRACA
Prosze o pomoc
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:16891186

1

Send a message

Post by Himst70
Dzieki za pomoc. Wczoraj poradzilem sobie .Przemeczylem ten program...i okazalo sie ze wystarczy przed wpisaniem adresu obrocic telefon o 90st. Takie banalne a tyle sie na mordowalem :)
Az wstyd przyznac.Dzieki jeszcze raz za pomoc ;)
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Himst70
A skoro jestes pierwszym z ktorym udalo mi sie skontaktowac to moze pomogl bys mi ? Drugi dzien mam WAZE i jak szybko zrozumiec...raczkuje.Ale po kolei.Jestem z centrum Polski.Bardzo duzo jezdze.Łódz,Zgierz...cale wojewodztwo a czesto tez sasiednie wojewodztwa. Po wczorajszym dniu zauwazylem ze bardzo duzo ulic np. w Łodzi (tym bardziej ze Łódz jest w totalnej przebudowie) jest poprostu nieodkryta. A jest szansa ze w krotkim czasie moglbym odkryc cala Łódz.Nie wiem czy trzeba w telefonie wlaczyc jakic rejestrator czy cos tam.Poprostu nie wiem nic.Moglbys jesli Ci sie chce przyslac mi troche linkow jak edytowac mapy bo ja tu szukam ale zanim to poskladam do kupy to mina wieki a sadze ze moglbym sie bardzo przydac. Duzo rzeczy jeszcze tu nie rozumie Nie wiem o czacie itd.
Nie nalegam ale pomoglo by mi to.
Dzieki
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message

Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message