Post Reply

Edycja. Co z nowo powstalymi skrzyzowaniami.

Post by Himst70
Postanowilem troche popracowac nad mapami.Zjezdzam praktycznie cale lodzkie wiec moze sie przyda to dla potrzeb programu.Przyznam ze sie ucze ale jak narazie chyba jest ok.
Interesuje mnie to co zrobic gdy skrzyzowanie zostalo przebudowane.Zostaly wyznaczone pasy do skretu itd. Czesc drog dolotowych do skrzyzowania to DROGI lub ULICE a glowna na ktorej powstalo to DROGA GLOWNA.Nie wiem czy wyszczegolniac pasy ruchu czy nie choc juz to zrobilem w przypadku dwoch skrzyzowan ale chyba nie beda jeszcze widoczne bo nie wiem po jaki czasie od zapisani sie pojawia.
A drugie pytanie...czy drogi dojazdowe do ronda , jeslki jest wjazd i zjazd tez powinny byc graficznie wyszczegolnione?
Z gory dziekuje za odpowiedzi
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:16891186

1

Send a message

Post by Himst70
Szczerze przyznam ze szukam tych dwoch strzaleczek :D
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Himst70
No coz...nie potrafie obslugiwac jeszcze tego forum. Jestem poczatkujacy....
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Himst70
Ok .mam te dwie strzaleczki.Jak na nie klikne to przejsc do forum i na zasadzie WKLEJ tu w miejsce gdzie pisze?
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message


Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Himst70
I tu sie nasuwa pytanie czy doprowadzic tylko dojazdy czy tak jak zrobilem. Nie chce przedobrzyc....
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Himst70
A wiec o to chodzi.Rozumie.A gdzie znajde (zeby Cie juz nie meczyc) informacje co do czasu i sposobow wytyczania dojazdow do skrzyzowan.? Chodzi mi o to czy sa jakies czasy czy odleglosci przy ktorych nawigacja podaje komende np. SKREC W PRAWO
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Himst70
Poprostu wytyczalem droge dokladnie tak jak sa pasy na asfalcie a o nawigacji nie pomyslalem. Zaraz przywroce poprzedni wyglad
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by Himst70
OK. Dzieki za pomoc :D
Himst70
Posts: 58
Been thanked: 3 times
Send a message