Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by niemiec92
Fajnie było Was wszystkich spotkać i poznać :) Z niecierpliwością czekam wprowadzenie przedstawionych planów. Szczególnie projektu Patryka.

Jeżeli ktoś chce otrzymać zdjęcia z konferencji zrobione przeze mnie, proszę podesłać maila na PW. Liczę na wrzucenie naszego grupowego zdjęcia na fanpage.
niemiec92
Area Manager
Area Manager
Posts: 320
Has thanked: 12 times
Been thanked: 38 times
Send a message
http://d29-139.pl/
AM Powiatu Pszczyńskiego i Śląska Cieszyńskiego
Country Railway Manager

Post by noobek
A mi się marzy wspólna fotka, podobna do tej z Francji :lol:
waze-royalty.jpg
(34.02 KiB) Downloaded 2097 times
noobek
Posts: 691
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times
Send a message
CM-Polska
Strona Startowa Polskiej Społeczności Waze
http://www.waze.com.pl

Post by noobek
Bardzo serdecznie dziękuję organizatorom, bardzo dobra robota.
Szczególnie psciborek i mousepl. Dzięki chłopaki.
Dzięki także wszystkim, że przybyliście, bardzo miło było poznać wazeriatów takich jak ja :)

Pozdrawiam.
noobek
Posts: 691
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times
Send a message
CM-Polska
Strona Startowa Polskiej Społeczności Waze
http://www.waze.com.pl

Post by noobek
Dirty_Hairy wrote:Tu opis wydaje się być spójny z przedstawionym slajdem:
Chciałem poprawić literówkę w nazwie przy jednym ze zjazdów, ale widzę, że to nie jest tak trywialne jak się spodziewałem. Jest to jeden zjazd (nawet chwilowo jedyna dostępna droga, ale to chyba nieistotne) rozpisany na 2 tablicach. Wydaje mi się, że zgodnie ze slajdem, powinno to wyglądać ta:

Code: Select all

> S7, S8 - Kraków, Wrocław
Niestety, umknie wtedy ważna informacja o S2 i o lotnisku. Prosiłbym o wyjaśnienie.
Witaj,
Niestety jesteśmy ograniczeni wielkością pola, którym dysponuje aplikacja Waze, stąd na wiki ograniczenie do podawania 2 kierunków maksymalnie. Choć tak naprawdę czasami się mieszczą i 3, ale krótsze.

Oznakowanie które jest na tym węźle jest tymczasowe (do czasu oddania obwodnicy Raszyna i Janek). Docelowo będzie tam tylko S2 - Terespol (lotnisko). A znak na Kraków będzie skierowany na wprost.

Dlatego ja bym faktycznie proponował zmianę na: S7, S2 - Kraków, Terespol, jak proponuje Zniwek.
noobek
Posts: 691
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times
Send a message
CM-Polska
Strona Startowa Polskiej Społeczności Waze
http://www.waze.com.pl

Post by oldtribess
Jestem ciekawy , jakie to tematy będą poruszane na konferencji lub jeżeli jest jakiś program to chętnie zobaczę
oldtribess
Posts: 3
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by psciborek
Nie wszystkie tematy muszą być pytaniami do samego Waze. Przydałoby się ustalić parę kwestii naszych wewnętrznych bo przez forum albo nie wyszło, albo ustalenia swoje a rzeczywistość swoje. Szykuję na ten temat małą prezentację ze zdjęciami i nagraniami ;) Na pewno chciałbym poruszyć takie tematy:
  1. Ronda: czy wszystko co jest oznaczone znakiem C-12 powinno być oznaczone jako rondo?
  2. Estakady: jak nazywać? Jak się to ma do TTS (i co z nim?)
  3. Drogi tylko dla autobusów: jak ogarniać póki nie działają ograniczenia zależne od typów pojazdów? W Wawie ostatnio pojawiło się sporo pasów startowych...
Jak coś to mogę dodać jakieś tematy.

Przy okazji małe pytanie: czy ktoś kto się wybiera nie ogarnia angielskiego na tyle by potrzebna byłaby pomoc w zrozumieniu o czym będzie mowa? Jak nic się nie stanie niespodziewanego będziemy mieli społecznego tłumacza. Na profesjonalne tłumaczenie symultaniczne raczej nie ma co liczyć (potrzebna byłaby kabina tłumaczeniowa, system nagłośnienia, itd) ale w zależności od potrzeb jakoś to zorganizujemy.
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by psciborek
Cześć!

Ponieważ czasem dostajemy pytania czy można jeszcze dołączyć uzgodniliśmy dziś z Waze'm dodatkową rejestrację last minute. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze dołączyć to ma możliwość dopisania się tutaj:

https://docs.google.com/forms/d/1GDCIPF ... =send_form

Każda osoba dostanie potwierdzenie, że została dopisana.

Zapisanych jest ponad 20 polskich Wazerów. Spotkanie odbędzie się w kawiarni MiTo w Warszawie (centrum) w sobotę od 12:00, a jego agenda wygląda w tej chwili tak:

11:45-12:00 - Coffee and mingling
12:00-12:45 - Waze and Polish community overview (Irad)
12:45-13:30 - Polish community presentation
13:30-14:30 - Lunch
14:30-15:15 - WME (Irad)
15:15-16:00 - Polish community presentation
16:45-17:00 - Coffee break
17:00-17:45 - cheaters and abusers (Noam)
17:45-18:45 - Polish community presentation
18:45-19:30 - Questions

Można przyjechać samochodem (jak pewnie większość), można się dogadać na wspólny transport. Jak komuś wygodniej to można też przyjechać pociągiem (na piechotę z Dworca Centralnego jest 20 minut).

W razie pytań piszcie :)
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by psciborek
Facebookowiczom polecam event: ;)
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by psciborek
Dzięki wszystkim za obecność :) Nie wiem jak Wam, ale mi się podobało ;)

Dla tych co nie byli jeden slajd (uzgodniony podczas dyskusji, tytułem się nie przejmujcie bo dotyczy poprzedniej treści) :)

http://img.tapatalk.com/d/14/05/25/raqa9upe.jpg

Większa relacja będzie. Teraz chwila odpoczynku :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by rl_pl
Jeśli można, to proszę o dorzucenie pytania:

Czy możemy dostać listę miejscowości w Polsce, które są w bazie waze, w celu porównania z ogólnodostępnymi bazami wszystkich miejscowości (np. Wikipedia, TERYT) i znalezienia w ten sposób miejscowości błędnie zapisanych? Czy moglibyśmy dostawać co jakiś czas taką listę zaktualizowaną?
rl_pl
Area Manager
Area Manager
Posts: 4
Send a message