Oj mylisz się. Popatrz na mapę google. Ewentualnie poszukaj screen'ów na forum.mto6 wrote:Nie sądzę, że Google bierze dane z Waze.
Nie mówię, że google bierze dane tylko z Waze, ale jest to jakiś składnik.
Oj mylisz się. Popatrz na mapę google. Ewentualnie poszukaj screen'ów na forum.mto6 wrote:Nie sądzę, że Google bierze dane z Waze.
No i co tam zobaczę? Jeśli chodzi Ci o zdarzenia zgłoszone przez Waze, to właśnie ja wstawiłem parę dni temu taki screenshot.mousepl wrote:Oj mylisz się. Popatrz na mapę google. Ewentualnie poszukaj screen'ów na forum.
To racja, pytanie czy najszybszą trasą. Zabawa może być przednia, ale jak komuś zależy by nie władować się w korek to lepiej użyć czegoś innego.Zniwek wrote:Nie mam zamiaru im płacić, skoro Waze jest o wiele lepszą zabawą i doprowadziło mnie na razie wszędzie gdzie potrzebowałem.
Hmmm, z numerami domów w Waze akurat jest całkiem nieźle, tylko wyszukując trzeba się przełączyć na dostawcę Google.kordirko wrote:- NE ma numery domów, Waze ich nie ma. Gdy jadę na wakację, to na ostatnie 500 metrów uruchamian NE i dojeżdżam wprost pod konkretny dom, z Waze musiałbym szukać na ślepo.
Zgłoszenie zamknięcia nie pomaga?kordirko wrote:Parę razy próbowałem z Waze omijać ulice z zakazem, które Waze uważał za przejezdne - masakra, szkoda czasu, nerwów, zdrowia i benzyny
Numeracja jest, tylko ulica się nie zgadza. Po wpisaniu "Kruklanki, 22 Lipca 73" Google znajduje ten domek.Zniwek wrote:Pomijam już fakt Słonecznej zamiast Osiedla Słonecznego, ale numeracji to nie znalazłem w ŻADNEJ nawigacji. A w Waze pod numer 73 dojedziemy.
Re: Waze i omijanie korków (?)