Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Kreski "droga dla pieszych" na bramkach opłat (?)

Post by Pescan
Brakujące węzły na autostradzie są chyba moją sprawką. Trochę czyściłem A i S od zbędnych węzłów i dziecko poszło z kąpielą. Więc, przepraszam.
Pescan
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 60
Has thanked: 20 times
Been thanked: 21 times

POSTER_ID:2369998

1

Send a message
waze DOTRZYJMY SPRYTNIEJ, RAZEM.

Post by tkr85
Jakie by to nie było rozwiązanie, konieczna będzie chyba w tym przypadku założenie blokady aby nikt postronny tego nie naprawiał.
tkr85
Area Manager
Area Manager
Posts: 161
Has thanked: 42 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by tkr85
Rozumiem że rozwiązaniem jest "nadmiarowy" węzeł na drodze, który Validator oznacza jako zbyteczny i chciałeś to rozwiązać podpinając tam ścieżkę dla pieszych. Może lepiej po prostu zmienić nazwę (numer autostrady nadal w alt) tego odcinka na PPO, w końcu odgraniczenie tam jest i tak z winy PPO, a walidator nie będzie się rzucał o nadmiarowy węzeł.
tkr85
Area Manager
Area Manager
Posts: 161
Has thanked: 42 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by psciborek
Marcin_S wrote:@psciborek - dzięki za przypomnienie.
Wydaje mi się, że kwestia ścieżek pojawiła się w związku z jedną z ulic W-wy, gdzie przejście uliczne ze światłami nagminnie generowało korki. Jako, że ulica ta była zablokowana na poziomie wyższym niż aktualnie posiadany przeze mnie poprosiłem o odblokowanie. Ówczesne starszaki strasznie się obśmiali (ze mnie), że chcę dorysować przejście uliczne na dwupasmówce. Komentowali podobnie jak wlodek76 ale... przejście powstało (oni tamtedy nie za często jeździli) i pytanie o korki zniknęło. Czy wyrzuca tam teraz błędy? Nie wiem i co więcej nie jeżdżę tamtą trasą. Może ktoś "poprawił".
Rozwiązanie zostało wykorzystane potem przy bramkach opłat i nie było z tym problemu.
Dokładnie - przejście na Al. Jerozolimskich między pl. Zawiszy a Starynkiewicza :)


Sent from my iPad using Tapatalk
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by psciborek
Z tego co pamiętam dawno dawno temu (rok+) była dyskusja na ten temat. Ustalono wtedy, że na bramkach będą właśnie segmenty łączące w postaci deptaka... Oczywiście przyczyną było wyeliminowanie komunikatu "czy jesteś w korku". Przez długi czas działało dobrze na A2, ale jakiś czas temu ktoś pozmieniał (nie szukałem kto) i jak jechałem to mnie pytał na bramkach o korek którego nie było...

W każdym razie będziemy o tym dyskutować na żywo za niecałe 2 tygodnie :)
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message