Post Reply

Przejazd w edytorze

Post by mousepl
Witam,
Ma ktoś jakiś patent jak ściągnąć swój przejazd w edytorze do pliku? Na starym edytorze się dało, ale to było chyba w 2011 roku :D
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times

POSTER_ID:1032341

1

Send a message

Post by mousepl
Chodzi głównie o to, żeby w jakiś cudowny sposób wyliczyć prędkość na danym odcinku. Niestety dotyczy to tras juz pokonanych bez opcji gps tracker.
Jak wrócę to sproboje cos z waszych porad zastosować.
Dzięki!
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Niestety sposób z 2 postu zwraca [object Object] a po drugiej próbie - czyli odświeżeniu strony/restarcie przeglądarki przycisk init nie powoduje żadnej akcji :/
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Ja chcę skopiowac dane przejazdu z zeszłego tygodnia.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Dalej nic nie zwraca, tzn zwraca "undefined".
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by tkr85
Skrypty panie, tylko skrypty. niestety tak się nieszczęśliwie składa że ostatnio nie jeździłem, a moje trasy w edytorze wyparowały (mimo że ostatni wpis jest z końca kwietnia), są na liście ale najwidoczniej nie ma ich już w bazie. Edytor pobiera je w jakimś JSONowym formacie, jakim dokładnie to nie wiem bo mi tylko zwraca błąd ale domniemuję że to jest ta właściwa metoda.
Popełniłem skrypt który w teorii powinien zwrócić w polu tekstowym zawartość trasy w wewnętrznym formacie edytora.
Powinien. Chyba :D
Sposób użycia: po instalacji przeładowaniu strony w przejazdach trzeba kliknąć "init", potem zmienić stronę w przejazdach tak aby lista przejazdów wczytała się ponownie (nie cały edytor tylko lista), w wyniku czego powinien ponad każdym przejazdem pojawić się link o nazwie "get", kliknięcie na niego powinno zwrócić przejazd sformatowany jak json, a tym to już trzeba sobie radzić, może jakaś szybka konwersja na GPX ?, jak wspomniałem nie mam pojęcia co to zwróci. Jak ktoś uchyli rąbka tajemnicy wklejając co to zwróciło może się uda coś nasmarować przynajmniej na GPX.
Uwaga skrypt nie testowany, napisany byle jak i brzydko, przy okazji psujący trochę listę przejazdów. Nawet nie wiadomo czy działa: http://pyrczak.pl/get-session.user.js
tkr85
Area Manager
Area Manager
Posts: 161
Has thanked: 42 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by tkr85
mousepl wrote:Niestety sposób z 2 postu zwraca [object Object] a po drugiej próbie - czyli odświeżeniu strony/restarcie przeglądarki przycisk init nie powoduje żadnej akcji :/
Mój błąd, zapomniałem że w jQuery żeby dostać się do pobranych danych trzeba użyć data.responseText, samo "data" zwraca właśnie [object Object]. Zaktualizowany skrypt, więc powinien zwrócić w końcu to co podejrzewam że zwróci, a jak nie uda się to koniec końców wybiorę się na krótki trip samochodem żeby mieć jakieś dane w edytorze które nie zniknęły i można na nich testować.
Z tym użyciem init to jest takie brzydkie obejście konieczności zainicjowania podmiany szablonu dopiero po pierwszym wyświetleniu strony z przejazdami. Jak podmieniałem przed to coś nie było w edytorze zainicjowane. Poprawi się... później.
tkr85
Area Manager
Area Manager
Posts: 161
Has thanked: 42 times
Been thanked: 138 times
Send a message