Post by rysal
wlodek76 wrote:
Niekoniecznie i jest na to prosta rada.
Trzeba sobie zaznaczyć ulice, które zostały w oknie, skopiować i zapisać do jakiegoś pliku tekstowego.
A potem aby kontynuować od tego miejsca z powrotem wkleić tę listę w oknie Street Check PL.

Pozdrawiam,
wlodek76
O rany !! Że też o tym nie pomyślałem ........... :roll:
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by rysal
Zauważyłem, że w Terycie występują błędy dublowania ulic z innych dzielnic jednego miasta.
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by tkr85
Po krótkich, ale owocnych testach (no przyznaję że znajdowanie nie dodanych ulic jest wzorowe :) ) stwierdzam że kawał dobrej roboty :) Zdarzało mi się że skrypt przestawał skanować (albo skanował dalej ?) i istniejące ulice z listy nie znikały ale nie namierzałem niestety w czym problem.
tkr85
Area Manager
Area Manager
Posts: 161
Has thanked: 42 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by tkr85
Ja bym zasugerował coś, ale nie wiem jak z wykonaniem (niby powinno się dać podpiąć jakiś event do tego?).
Mamy Validator, Validator dość wspaniale i inteligentnie skanuje wskazany obszar w poszukiwaniu błędów po prostu dzieląc go na fragmenty, i przeglądając na zoomie, na którym są widoczne wszystkie potrzebne dane dla drogi (z wyłączonymi warstwami).
Może by dało się przy każdym takim załadowaniu fragmentu mapy przeskanować też Twoim skryptem, oczywiście nie modyfikując nic w Validatorze, tylko jakoś tam wpinając się eventem.
To już by była niesamowita automatyka :)
tkr85
Area Manager
Area Manager
Posts: 161
Has thanked: 42 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by tkr85
Od wersji 1.0.4 skrypt mi "nie chce działać", błąd z konsoli Chrome:

Code: Select all

Uncaught ReferenceError: getId is not defined 
Pobieżnie rzucenie okiem wskazuje że wywala się tu:

Code: Select all

    	var line 		= getId(segment.geometry.id);
Najprawdopodobniej nie mam funkcji getId, skrypt nie wymaga teraz czasem do działania jakiegoś innego dodatku ?
tkr85
Area Manager
Area Manager
Posts: 161
Has thanked: 42 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by tkr85
Też się spotkałem.
np. Kraków, ul Słowicza.
W TERYT jest zarówno w Kraków-Nowa Huta (delegatura) jak i Kraków-Krowodrza (delegatura).
Faktycznie powinna być w Krowodrzy, tworzy skrzyżowanie z Radzikowskiego.
tkr85
Area Manager
Area Manager
Posts: 161
Has thanked: 42 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by tkr85
Nie nie, akurat ta nie przebiega przez dwie dzielnice. Ja mam prostsze wytłumaczenie. Błąd ludzki. Teryt to jeden wielki błąd jak nie ortograficzny, to gramatyczny albo nawet coś takiego. I tak nie mamy nic dokładniejszego :)
tkr85
Area Manager
Area Manager
Posts: 161
Has thanked: 42 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by Vooytek
Oj, muszę nadrobić zaległości z forum, bo od przedwczoraj nie wchodziłem a tutaj takie cudo! ^^
Już się smuciłem, że nigdy nie powstanie ten skrypt, choć marzyłem o nim od dawna :D

Najlepsze jest to, że strona BIP w Dopiewie jest mega aktualna i jest ulica, której nie ma w terytcie. Ale jest wyrysowana tak poglądowo, że ciężko ją wyrysować z podkładu, a pewnie nawet jeszcze nie zaczęli jej budować ;)

Zaraz testuję!

Edit: Na Twoim ostatnim screenie powinno być znacznie mniej pozycji :c
Przecież Most Dębiński i Most Przemysława sam dodawałem, ale jako landmark. Trzeba zmienić nazwę ulicy? Tak samo jak jest zrobione z Mostem Rocha?
Św. Trójcy jest chyba tam przy pętli tramwajowej na Dębcu? Powinno ją znaleźć, może akurat tam jej z jakiegoś powodu nie znalazło ;)
A reszta to nie wiem. sprawdzę.

Edit 2: Już wiem. Ja albo ktoś przede mną napisał Świętej w rozwinięciu, dlatego Ci jej nie odznaczyło. Czyli trzeba skrócić?

Edit 3: Wkleiłem z TERYTu wszystko z Lubonia i zostały mi te 2 pozycje na liście. Czyli place:
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message
Attachments


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Z tego co pamiętam, chodziło o 25 znaków.
To miało sens przy bardzo długiej nazwie. Na przykład na samym początku, ponad roku temu, nazwałem "swoją" ulicę Generała Władysława Sikorskiego. W Waze pokazywało tylko Generała. Bezsensu, więc teraz jest gen. Sikorskiego i wszystko ładnie wygląda, a w alt jest cała nazwa, więc jak ktoś wyszuka Generała albo Władysława to też powinno znaleźć ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
No w porządku ;)
Nie sprawdzałem, sugerowałem się tylko screenami.
Tylko tak tutaj Ci zgłaszam, że tych 2 nie wziął pod uwagę. Ktoś może się zasugerować, że to powinno być zmienione na przykład na pieszą uliczkę i pozamienia nam place :D
Zresztą, na początku ten Plac Zenona Twardowskiego tak właśnie zrobiłem, bo nie wiedziałem jak to z nawigacją wyjdzie, gdyby ktokolwiek tego szukał ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)