Post Reply

Masowe usuwanie masztów fotoradarów

Post by loituma
Zaczęło się masowe usuwanie masztów fotoradarów (można się było tego spodziewać, że zostawią to na ostatnią chwilę). :)
Uprzejmie proszę o baczniejsze zwracanie uwagi na to co pokazuje Waze w stosunku do rzeczywistości i o szybkie korekty na mapie.

Dziś usunąłem z mapy dwa fotoradary, które zdemontowano w terenie już kilka dni temu.

Pozdrawiam
loituma
Area Manager
Area Manager
Posts: 342
Has thanked: 9 times
Been thanked: 59 times

POSTER_ID:10923488

1

Send a message
Cierpię na chroniczny brak czasu...
https://s.waze.tools/c3.png

Post by Marcin_S
W edytorze wyswietl warstwę z radarami, klikając na radar możesz go usunąć, chyba że był zatwierdzony przez edytora z wyższą rangą. Wtedy najlepiej podeślij permalink i ktoś ze starszaków go skasuje. Poczytaj Wiki (jest wersja polska), tam masz instrukcje jak co edytować.


Wysłane z Tapatalk
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by mousepl
Dżizas krajst... Wszędzie będziesz pisał te prośby? Nie wystarczy dział na samej górze forum, ten najbardziej widoczny z bardzo wymownym tytułem "Błędy mapy do poprawy"?
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by niemiec92
Kilka kliknięć na "nieaktualne" podczas przejeżdżania obok fotoradaru dezaktywuje go.
niemiec92
Area Manager
Area Manager
Posts: 320
Has thanked: 12 times
Been thanked: 38 times
Send a message
http://d29-139.pl/
AM Powiatu Pszczyńskiego i Śląska Cieszyńskiego
Country Railway Manager

Post by noantes
loituma wrote:Zaczęło się masowe usuwanie masztów fotoradarów (można się było tego spodziewać, że zostawią to na ostatnią chwilę). :)
Uprzejmie proszę o baczniejsze zwracanie uwagi na to co pokazuje Waze w stosunku do rzeczywistości i o szybkie korekty na mapie.

Dziś usunąłem z mapy dwa fotoradary, które zdemontowano w terenie już kilka dni temu.

Pozdrawiam
Jak usuwać z mapy waze fotoradary?
noantes
Posts: 5
Send a message

Post by noantes
Korzystam z wrsji na windowsphne i tam niestety nie ma opcji "nieaktualne". Zaraportowałem jedynie ogólny błąd mapy
noantes
Posts: 5
Send a message

Post by noantes
Podpinam się więc do tego tematu gdyż wydaje się najbardziej opdpowiedni, i PROSZĘ o usunięcie z trzech fotoradarów z map WAZE. Ja niestety nie posiadam jeszcze takowych uprawnień.
Chodzi mi o fotoradary:
1. Miejscowość Łany, koło Rudzińca, niedaleko A4, fotoradar przy ulicy DK 40, przy skrzyżowaniu z ul. Młyńską.
2. Miejscowość Ujazd, rónież niedaleko Rudzińca, a także nieopodal Kędzierzyna Koźla, fotoradar przy ulicy Traugutta (DK 40),
3. Miejscowość Sośnicowice, fotorada na skrzyzowaniu dróg Smolnickiej i Gliwickiej.
Dziekuję :)
noantes
Posts: 5
Send a message

Post by psciborek
Przetarg był już dość dawno. Na stronie GITD był SIWZ z listą do usunięcia. Jak minie termin możemy pojechać po niej hurtem i wszystko wywalić. Jak będę miał chwilę to znajdę i podlinkuję.


Sent from my iPhone using Tapatalk
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message