Podziękowania

[ img ]

Moderators: redviper26, mousepl

Podziękowania

Postby msylw » Fri Jun 03, 2011 11:34 am

Większość wątków jest roboczych lub narzekających, czas trochę poprawić statystyki.

Zazwyczaj jeżdżę tylko w Krakowie, i tutejsi AMi zrobili dobrą robotę, można wszędzie donawigować bez większych problemów. Do tego zdążyłem się przyzwyczaić, chociaż zazwyczaj i tak wiem swoje i jadę jak chcę :roll:

Ostatnio zdarzył mi się kurs do Warszawy (pierwszy od lat), i trochę nieufnie jeszcze w Krakowie wstukałem adres docelowy. I... tada, zadziałało :D A dobrze wiem że sklejenie tego co wychodzi z klienta tak żeby wyszła dobra droga to jest trochę klikania....

W związku z tym chciałem uroczyście podziękować wszystkim którzy się przyczynili do tego że nigdzie po drodze się nie zgubiłem, i bez problemu wpadłem do Warszawy gdzie doświadczyłem spokojniejszych kierowców i większe dziury w stosunku do oczekiwań :D

Przy okazji zachęcam do zwiedzania bocznych dróg - czasem wojewódzka jest szybsza od krajowej, no i większa szansa że będzie można sobie powalcować. A więcej dróg = większa elastyczność w razie konieczności ominięcia jakiegoś problemu. Tylko pamiętajcie żeby to potem przerobić na "prawdziwą" drogę - miejscami zdarza się pajęczynka nowych dróg którą potem ciężko ogarnąć...

A zbliżają się wakacje, więc będzie dobra okazja żeby sprawdzić jak wyglądają Wasze trasy :mrgreen:
Szerokiej drogi!
msylw

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Podziękowania

Postby alphatauri » Sat Jun 04, 2011 8:39 pm

Przyłączam się do podziękowań, na prawdę warto, żeby to forum było inne od tego, co obserwujemy w naszym kraju na wielu różnych płaszczyznach. Ja osobiście mam tego dość, a waze to taka odskocznia. Martwi mnie, jak ludzie czasem zaczynają tu na siebie naskakiwać, wytykać błędy. Wszyscy robimy to (czyt. bawimy się/korzystamy z Waze'a), bo lubimy, a jak komuś noga się podwinie, to zanim go zbluzgamy, wyślijmy parę 'wazerskich', przyjacielskich upomnień. Dziękowanie to jak najbardziej dobry kierunek, bo ludziska się napracowali, Kraków rzeczywiście wygląda ekstra! Inne rejony też rosną w oczach. Pamiętam, jak zaczynałem przygodę z wazem, pod inną nazwą użytkownika, to Polska była praktycznie białą plamą z dwoma, trzema drogami. Od tego momentu zrobiliśmy wielki skok, więc warto wszystkich zachęcać, a nie zniechęcać. Darmowa nawigacja tworzona przez ludzi z pasją, uaktualniana na bieżąco z opcją społecznościową, przyszłość należy do wazerów!

Pozdrowionka :)
alphatauri

Been thanked: 2 times

Re: Podziękowania

Postby oscarek » Mon Jun 06, 2011 10:16 am

To ja chcialbym podziekowac AMom z Warszawy za biezace i szybkie rozpatrywanie Error Reports, ktore staram sie wysylac gdy jest jakis bug na mapie ;) Tym samym dziękuję za wszelkie ślady pozostawione w moim rodzinnymi Radomiu, gdzie obiecuję zająć się nimi jak tylko się pojawią :mrgreen:
[ img ]
Poland - Warsaw & Radom
Area Manager: Radom
oscarek

Been thanked: 0 time

Return to Poland