Post by Vooytek
Czyli zmiana polega na tym, że nie centrala, tylko wybrane osoby przydzielają tereny?

Myślałem, że będzie jakaś koordynacja nad różnymi obszarami. Na przykład w całym województwie jedna osoba jest wybrana i mówi co jest do zrobienia. I w osobnych wątkach są rozpisane powiaty/gminy/miejscowości. Ktoś się podejmuje danej rzeczy. Robi i zgłasza tej najważniejszej osobie, która odznacza na zielono. Oczywiście stworzenie całego systemu jest bardzo czasochłonne, ale w ten sposób można nadzorować co jest, czego nie ma, kto co aktualnie robi :)

Zrobiłem coś takiego w arkuszu dla powiatu poznańskiego, ale nie będę dawał tutaj linka wszystkim, bo ktoś namiesza :D
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
No właśnie że tak nie jest... Ja na przykład mam cały czas AM w Ustroniu i Wiśle, sięgając nawet części B-B. Nie robiłem tam nic od wielu miesięcy. Kilka dni temu zrobiłem małe zmiany i dalej mogłem ;)

Mam wrażenie że coś tutaj nie działa prawidłowo albo po prostu znikają wszystkie obszary, jeżeli się nic nie robi. Natomiast jeśli jesteśmy aktywnymi edytorami, to nawet jak robię coś w Luboniu, to nigdy nie stracę uprawnień w innym miejscu.

Tak samo ma się sprawa z Przytoczną i okolicami, gdzie ostatnio pytałem o radę odnośnie długości DW. Wszystko tam rysowałem w Październiku 2013 i nie ruszałem przez ten czas, a ostatnio mogłem wciąż tam edytować :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Tak. Ja również przyznaję, że po 3 miesiącach znika obszar przejazdu, ale na pewno nie traci się żadnych praw AM i tak powinno pozostać.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Nigdy mi nie zniknął ŻADEN obszar, a mam ich kilkanaście, rozrzucone po całej Polsce. Nawet ostatnio dla pewności sprawdziłem, że gdzieś tam przy niemieckiej granicy wciąż mam, gdzie chyba rok temu stacje benzynowe dodawałem :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by WodzGalopujacySkleroz
A czy dotychczasowe tereny są odbierane i trzeba złożyć wnioski od nowa? Bo nie przyglądałem się od dłuższego czasu, poprawiałem tylko drobiazgi tam, gdzie i tak jeździłem, więc problemu nie było, a teraz widzę, że mi zniknęło managerstwo na wszystkich obszarach, gdzie je miałem.
Poczułem się banitą. Jejku, jak mi smutno... :-(
WodzGalopujacySkleroz
Posts: 47
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message