Post by niemiec92
Film prywatny.
niemiec92
Area Manager
Area Manager
Posts: 320
Has thanked: 12 times
Been thanked: 38 times
Send a message
http://d29-139.pl/
AM Powiatu Pszczyńskiego i Śląska Cieszyńskiego
Country Railway Manager

Post by rysal
Fajnie, ale jedna uwaga : opcja "bez użycia rąk" u nas nie działa. Chyba, że o czymś nie wiem ;)
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by rysal
Tobjas wrote:Pewnie chodzi o to ze Waze samo rozpoznaje spowolnienie ruchu i pyta czy jesteś w korku a jak się nie nie zrobi to za twierdzi po kilkunastu sekundach.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
A mnie się wydaje że to chodzi o komendy głosowe. Gdzieś chyba o tym czytałem
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by Tobjas
Pewnie chodzi o to ze Waze samo rozpoznaje spowolnienie ruchu i pyta czy jesteś w korku a jak się nie nie zrobi to za twierdzi po kilkunastu sekundach.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
rysal wrote: A mnie się wydaje że to chodzi o komendy głosowe. Gdzieś chyba o tym czytałem
Wyszukiwanie głosowe jest tylko do szukania miejscowości, kontaktów. Nie ma w Waze zgłoszeń drogowych poprzez komendy głosowe. A szkoda bo wyszukiwanie miejscowości działa bezbłędnie na andku.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Vooytek
Dobra robota, miło że ktoś się za to wziął :)
Jak zwykle będę nieco dociekliwy, ale po prostu mamy tutaj przede wszystkim jeden podstawowy błąd, przed którym chciałbym przestrzec.

Jeśli mamy słowo Wazer, to wydaje mi się że ładniej wygląda Wazerem, a nie Wazer'em. Tym bardziej, że w angielskim dodajemy apostrof, gdy mamy na przykład Harry - Harry'ego, ale gdy kończy się spółgłoską, dodajemy po prostu końcówkę :)

W drugim zdaniu brak kropki na końcu (w oryginale jest)

"Możesz również aktywnie zgłaszać zdarzenia drogowe podczas jazdy" - także brak kropki

"wyznacza dla Ciebie zawsze najszybszą drogę
do wyznaczonego celu" - tutaj jest powtórzenie. Nie lepiej po prostu usunąć słowo "wyznaczonego"? To akurat nie jest błąd, tylko moja propozycja ;)

"Mapy Waze'a również są aktualizowane w czasie rzeczywistym." - Zawsze miałem wrażenie, że nazwy raczej nie odmienialiśmy, a więc "Mapy Waze również..."

"Im większa społeczność Wazer'ów, tym Waze" - spółgłoska, a więc "Wazerów"

"Tak więc rozpowszechniaj Waze'a, ponieważ" - tutaj ta sama sprawa co dwie linie wyżej. Moim zdaniem powinno być "rozpowszechniaj Waze"


I to by było na tyle. Kropeczki możesz dodać, chyba że celowo się ich pozbyłeś, a reszta spostrzeżeń jest w sumie także kosmetyczna, choć o tym zakończeniu spółgłoską trzeba pamiętać :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)