Post by rysal
Zniwek wrote:To nie przyjeżdżaj do Poznania :D
Mamy rzeki, strumyki, parki. Wszystko co tylko da się oznaczyć. Szału dostaniesz od tej dokładności ;)
No i odezwał się Poznaniak ........... ;)
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by rysal
Zniwek wrote:Już dawno się odezwałem ;)

Tylko niezbyt rozumiem co znaczą Twoje słowa. Ja tylko ostrzegam, że skoro takie rzeczy Ci przeszkadzają, to tutaj jest ogromna dokładność (nie w każdym miejscu oczywiście, ale w wielu).
Nie oznaczają nic złego. Poznaniacy słyną z dokładności, tak jak przysłowiowy Krakus jest centusiem :) Zresztą mój ojciec był z Poznania, więc coś na ten temat wiem .....
Ja też nie obrażam się za Twój tekst żebym do Poznania nie przyjeżdżał, bo na pewno jak bym był to piwko byśmy wychylili ;) pod warunkiem żebym do Ciebie trafił w gąszczu nazw parków, strumyczków itp. :lol:
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by Vooytek
Jestem na fonie i teraz linków nie sprawdzę, ale dodałem 2 dni temu kilka bloków testowo, zgodnie z metodą dodawania adresów stosowaną przez Włodka i na Live Map nie widać żadnego, a w aplikacji tylko jeden z sześciu dodanych... Czyli skala Live Map nie pozwala dojrzeć czegoś małego, a mój blok mieści się idealnie w wytycznych aplikacji (ileś tam m2, a mniej nie jest widoczne).

Ja mam inne zastrzeżenia. Dlaczego kościół i cmentarz mają No City? Wypadałoby dodać miejscowość.

Większym problemem jest moim zdaniem także ta droga do parkingu pod lasem - Główna? Serio? Tam nawet asfaltu nie ma...

Stacja benzynowa - wjazd na nią jest JEDNOKIERUNKOWY. Przecież widać to na Street View. Poprawcie proszę, to chyba nie problem sprawdzić kierunkowość rysowanej drogi?
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Jeśli uważasz że tam jest główna, to zostaw ;)
Ja zawsze edytuję według uznania, ewentualnie ustalając wątpliwe kwestie z innymi. Może troszkę za ostro to zabrzmiało. Tak czy siak, jeśli myślisz że główna jest dobra, to niech będzie :)

Wiesz, stacja niby aż taka mała nie jest, więc raczej powinna być widoczna. Co do pozostałych rzeczy, nie jestem pewien.

Spójrz tutaj.
Live Map - nie widać żadnego z kilku bloków: https://www.waze.com/pl/livemap?zoom=17 ... n=16.87024
Edytor: https://www.waze.com/pl/editor/?lon=16. ... 23&env=row
Apka - tylko jeden blok widoczny:

Także po prostu jakaś tam powierzchnia jest widoczna, musiałbyś sprawdzić na kilku różnych przykładach :/
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
To nie przyjeżdżaj do Poznania :D
Mamy rzeki, strumyki, parki. Wszystko co tylko da się oznaczyć. Szału dostaniesz od tej dokładności ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Już dawno się odezwałem ;)

Tylko niezbyt rozumiem co znaczą Twoje słowa. Ja tylko ostrzegam, że skoro takie rzeczy Ci przeszkadzają, to tutaj jest ogromna dokładność (nie w każdym miejscu oczywiście, ale w wielu).
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
A, chyba że w takim sensie :D
Choć podobno Poznaniacy też zbytnio pieniędzy nie rozrzucają ;)

Ja mieszkam w Luboniu, także z A2 można zjechać bezpośrednio i nie przedzierać się przez tą dżunglę, której głównym autorem jest Włodek. Do niego wszelkie zarzuty :P
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)