No i odezwał się Poznaniak ...........Zniwek wrote:To nie przyjeżdżaj do Poznania
Mamy rzeki, strumyki, parki. Wszystko co tylko da się oznaczyć. Szału dostaniesz od tej dokładności
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]
Nie oznaczają nic złego. Poznaniacy słyną z dokładności, tak jak przysłowiowy Krakus jest centusiem Zresztą mój ojciec był z Poznania, więc coś na ten temat wiem .....Zniwek wrote:Już dawno się odezwałem
Tylko niezbyt rozumiem co znaczą Twoje słowa. Ja tylko ostrzegam, że skoro takie rzeczy Ci przeszkadzają, to tutaj jest ogromna dokładność (nie w każdym miejscu oczywiście, ale w wielu).
Ja też nie obrażam się za Twój tekst żebym do Poznania nie przyjeżdżał, bo na pewno jak bym był to piwko byśmy wychylili pod warunkiem żebym do Ciebie trafił w gąszczu nazw parków, strumyczków itp.
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]
Jestem na fonie i teraz linków nie sprawdzę, ale dodałem 2 dni temu kilka bloków testowo, zgodnie z metodą dodawania adresów stosowaną przez Włodka i na Live Map nie widać żadnego, a w aplikacji tylko jeden z sześciu dodanych... Czyli skala Live Map nie pozwala dojrzeć czegoś małego, a mój blok mieści się idealnie w wytycznych aplikacji (ileś tam m2, a mniej nie jest widoczne).
Ja mam inne zastrzeżenia. Dlaczego kościół i cmentarz mają No City? Wypadałoby dodać miejscowość.
Większym problemem jest moim zdaniem także ta droga do parkingu pod lasem - Główna? Serio? Tam nawet asfaltu nie ma...
Stacja benzynowa - wjazd na nią jest JEDNOKIERUNKOWY. Przecież widać to na Street View. Poprawcie proszę, to chyba nie problem sprawdzić kierunkowość rysowanej drogi?
Ja mam inne zastrzeżenia. Dlaczego kościół i cmentarz mają No City? Wypadałoby dodać miejscowość.
Większym problemem jest moim zdaniem także ta droga do parkingu pod lasem - Główna? Serio? Tam nawet asfaltu nie ma...
Stacja benzynowa - wjazd na nią jest JEDNOKIERUNKOWY. Przecież widać to na Street View. Poprawcie proszę, to chyba nie problem sprawdzić kierunkowość rysowanej drogi?
PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić
Jeśli uważasz że tam jest główna, to zostaw
Ja zawsze edytuję według uznania, ewentualnie ustalając wątpliwe kwestie z innymi. Może troszkę za ostro to zabrzmiało. Tak czy siak, jeśli myślisz że główna jest dobra, to niech będzie
Wiesz, stacja niby aż taka mała nie jest, więc raczej powinna być widoczna. Co do pozostałych rzeczy, nie jestem pewien.
Spójrz tutaj.
Live Map - nie widać żadnego z kilku bloków: https://www.waze.com/pl/livemap?zoom=17 ... n=16.87024
Edytor: https://www.waze.com/pl/editor/?lon=16. ... 23&env=row
Apka - tylko jeden blok widoczny:
Także po prostu jakaś tam powierzchnia jest widoczna, musiałbyś sprawdzić na kilku różnych przykładach :/
Ja zawsze edytuję według uznania, ewentualnie ustalając wątpliwe kwestie z innymi. Może troszkę za ostro to zabrzmiało. Tak czy siak, jeśli myślisz że główna jest dobra, to niech będzie
Wiesz, stacja niby aż taka mała nie jest, więc raczej powinna być widoczna. Co do pozostałych rzeczy, nie jestem pewien.
Spójrz tutaj.
Live Map - nie widać żadnego z kilku bloków: https://www.waze.com/pl/livemap?zoom=17 ... n=16.87024
Edytor: https://www.waze.com/pl/editor/?lon=16. ... 23&env=row
Apka - tylko jeden blok widoczny:
Także po prostu jakaś tam powierzchnia jest widoczna, musiałbyś sprawdzić na kilku różnych przykładach :/
PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić
To nie przyjeżdżaj do Poznania
Mamy rzeki, strumyki, parki. Wszystko co tylko da się oznaczyć. Szału dostaniesz od tej dokładności
Mamy rzeki, strumyki, parki. Wszystko co tylko da się oznaczyć. Szału dostaniesz od tej dokładności
PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić
Już dawno się odezwałem
Tylko niezbyt rozumiem co znaczą Twoje słowa. Ja tylko ostrzegam, że skoro takie rzeczy Ci przeszkadzają, to tutaj jest ogromna dokładność (nie w każdym miejscu oczywiście, ale w wielu).
Tylko niezbyt rozumiem co znaczą Twoje słowa. Ja tylko ostrzegam, że skoro takie rzeczy Ci przeszkadzają, to tutaj jest ogromna dokładność (nie w każdym miejscu oczywiście, ale w wielu).
PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić
A, chyba że w takim sensie
Choć podobno Poznaniacy też zbytnio pieniędzy nie rozrzucają
Ja mieszkam w Luboniu, także z A2 można zjechać bezpośrednio i nie przedzierać się przez tą dżunglę, której głównym autorem jest Włodek. Do niego wszelkie zarzuty
Choć podobno Poznaniacy też zbytnio pieniędzy nie rozrzucają
Ja mieszkam w Luboniu, także z A2 można zjechać bezpośrednio i nie przedzierać się przez tą dżunglę, której głównym autorem jest Włodek. Do niego wszelkie zarzuty
PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić
Re: Dlaczego nie pojawiają się punkty orientacyjne?