Problem z edycją mapy? Opisz go tutaj.
Post by Marcin_S
krolik92 wrote: @Marcin_S - tylko po co wtedy są drogi wewnętrzne, skoro Waze mimo braku innego dojazdu nimi nie prowadzi, równie dobrze mogłyby nie istnieć
Cierpliwości - każda kolejna wersja wykorzystuje już naniesione obiekty (np. tory kolejowe i przejazdy w tej najbliższej). Kiedyś była dostępna numeracja budynków, teraz możesz dołożyć punkty orientacyjne, przeprawy promowe można było nanosić, teraz podobno nawigacja je uwzględnia. Uruchamianie kolejnych funkcjonalności zależne jest od "pomiarów" żądań" użytkowników - Ty też możesz zgłosić coś co według Ciebie będzie atrakcyjne dla reszty i może zdobędziesz taką ilość głosów, żeby nad tym pracowano.
Dlatego też są zalecenia opisane w WIKI co i jak oznaczać i tego należy się trzymać - "swoją" niezgodność mam pod domem i w każdej chwili mogę to zmieniać - co najważniejsze zmiany te nie wpływają na poprawność prowadzenia innych kierowców okolicznymi ulicami.
Pozdrawiam
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
Sprawdzę pod swoim domem :), tylko co zrobi w moim przypadku:
są dwie drogi - jedna długa ale ulicami (1500 m, dwa skrzyżowania ze światłami), druga krótka (350 m bez świateł, 200 m droga "wewnętrzna").
Dam znać po zmianie.
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
FZ69617 wrote:Ja także mieszkam przy wewnętrznych i z każdej strony wokoło są ulice. No i Waze bez problemu prowadzi mnie "pod drzwi". Czyli wszystko działa jak powinno.
Sprawdziłem - u mnie nie działa prawidłowo. Zmieniłem krótką dojazdówkę na "private" i nie doprowadza pod drzwi najkrótszą drogą.
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
@jarkaz, wewnetrzna tez nie prowadzi. Zamiast 300 metrow kaze jechac 1000.


Wysłane z Tapatalk
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
Niestety, docelowo nie prowadzi.
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
Wysle Ci na prywatny


Wysłane z Tapatalk
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by mousepl
Potwierdzam, mnie także prowadzi do celu "pod drzwi".
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message